شما اینجا هستید
اخبار برتر » لیگ برتر تکواندو پرستاره‌تر شد/ بازگشت خدابخشی به ایران و امضای قرارداد با شهرداری ورامین

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو از روز ۱۸ دی‌ماه در حالی برگزار خواهد شد که این دوره از مسابقات برخلاف دوره‌های گذشته به صورت گروهی و در دو گروه ۵ تیمی برگزار خواهد شد.

تیم شهرداری ورامین پرافتخارترین تیم رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در راستای تقویت خود، قرارداد مهدی خدابخشی، قهرمان سابق جهان تکواندو ایران و ملی‌پوش فعلی تیم ملی صربستان را تمدید کرد.

خدابخشی که با تغییر تابعیت در حال حاضر برای تیم ملی تکواندو صربستان مبارزه می‌کند، در روزهای گذشته در مسابقات قهرمانی اروپا در وزن ۸۰+ کیلوگرم با شکست تمامی رقبای خود به مدال طلا دست یافت.

ملی‌پوش سابق تکواندو برای آماده‌سازی و همراهی تیم شهرداری ورامین شب گذشته(جمعه-۲۸ آذرماه) وارد ایران شد تا تمرینات خود را همراه با دیگر شاگردان پیام خانلرخانی برای حضور پرقدرت در لیگ برتر تکواندو آغاز کند.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو با همراهی دوباره خدابخشی با تیم شهرداری ورامین و بازگشت سجاد مردانی به رقابت‌های لیگ برتر و قرارداد با تیم مس کرمان و حضور المپین‌های تکواندو ایران پرستاره‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::