شما اینجا هستید

اخبار برتر » کیانی: تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را داشته باشم/ تمرینات گروهی تاثیرات بهتری در حفظ آمادگی دارد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ ناهید کیانی، عضو تیم ملی تکواندو بانوان درباره میزان آمادگی خود برای حضور در مسابقات پیش‌رو اظهار کرد: خوشبختانه پس از مدت‌ها این شرایط فراهم شده که فدراسیون اردوهای تیم‌ ملی را برگزار کند.‌ در حال حاضر هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرینات‌مان را شروع کردیم. طبق برنامه کادر فنی پس از هر مرحله اردو ۱۰ روز استراحت خواهیم داشت و چون هنوز بخاطر کرونا وضعیت به شرایط نرمال بازنگشته دوباره برای ورود به هر مرحله از اردو تست‌ pcr را خواهیم داشت.

او اضافه کرد: البته در این مدت به صورت انفرادی تمرین می‌کردم اما تمرینات گروهی تاثیرات بهتری در حفظ آمادگی دارد. الان هم روزی دو نوبت تمرین داریم که بیشتر تمرینات در این مرحله تمرینات استقامتی است. کم کم پس از بدنسازی قرار است تمرینات قدرتی و سپس با نزدیک شدن به مسابقات تمرینات سرعتی را آغاز خواهیم کرد.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی در پایان خاطرنشان کرد: فعلا ۶ نفر به اردو دعوت شدند که از این بین دو نفر بر اساس انتخاب کادر فنی جواز حضور در مسابقات گزینشی المپیک را دریافت خواهند کرد. بشخصه دوست دارم افرادی در مسابقات حاضر شوند که بتوانند برای ایران کسب سهمیه کنند. مسابقات انتخابی در فروردین ماه است و قطعا در این فرصت اندکی که دارم تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را داشته باشم تا شانس حضور در این رقابت ها را از دست ندهم.

منبع: خبرگزاری برنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::