شما اینجا هستید
اخبار برتر » عسکری: لیگ، مهمترین ملاک دعوت تکواندوکاران به تیم‌ملی است

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۱ قرار است به فاصله کوتاهی بعد از بازی‌های المپیک و به میزبانی “ووشی” چین برگزار شود.

فریبرز عسکری سرمربی تیم‌ملی تکواندو ضمن اشاره به این رقابت‌ها گفت: با توجه به اینکه بعد از بازی‌های المپیک با فاصله بسیار کوتاهی مسابقات جهانی را پیش‌رو داریم می‌بایست برای ادامه کار چشم انداز درستی را به منظور حضور در این رویداد در نظر داشته باشیم.

وی افزود: ما دو برنامه را برای حضور در دستور کار خود قرار دادیم؛ اولین برنامه که بدون شک آرزوی قلبی همه می‌باشد این است که ویروس کرونا از دنیا ریشه کن شود تا انشاءالله ما بتوانیم مسابقات قهرمانی آزاد کشوری، رقابت‌های انتخابی و درون اردویی تیم‌ملی را برگزار کنیم و مثل همیشه در قالب انتخابی‌های شفاف نفرات اعزامی به این رویداد را معرفی کنیم.  با وجود شرایطی که هم اکنون داریم پیش‌بینی و برنامه دیگری را هم در نظر گرفتیم و این است که تکواندوکارانی به مسابقات انتخابی و درون اردویی دعوت شوند.

عسکری تاکید کرد: در سال‌جاری مسابقات قهرمانی کشوری، آزاد یا تورنمنتی نداشتیم و برهمین اساس مهمترین ملاک ما برای دعوت تکواندوکاران به رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی، لیگ برتر و دسته یک تکواندو است.

وی ادامه داد: از تمام عزیزانی که مدعی حضور در تیم‌ملی تکواندو هستند درخواست می‌کنم در قالب تیم‌های خود در لیگ شرکت کنند تا اگر شرایط کرونا به همین شکل ادامه پیدا کرد و نتوانستیم روال قبل را پشت سر بگذاریم بتوانیم نفرات برتر را به انتخابی دعوت کنیم و جای گله‌ای برای کسی نباشد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان گفت: امیدوارم که بچه‌ها خیلی جدی‌تر برای حضور در لیگ تلاش کنند چون تنها راهی است که می‌توانیم آنها را به منظور شرکت در مسابقات انتخابی تیم‌ملی و ورود به اردو رصد کنیم؛ انشاءالله همه بچه‌ها موفق باشند و مزد زحمات خود را بگیرند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::