شما اینجا هستید
اخبار برتر » کریمی:در لیگ تکواندو امسال فرصت خطا و آزمایش نداریم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرتضی کریمی در خصوص برگزاری لیگ تکواندو در سال ۹۹ اظهار داشت: در مسابقات امسال ۱۰ تیم در دو گروه با هم رقابت خواهند کرد. بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی هم تیم لوازم خانگی کن با تیم‌های پالایش نفت آبادان، فرمانیه، دانشگاه آزاد اسلامی و پارسیان البرز هم گروه شد که باید طی دو روز ۲۵ و ۲۶ دی ماه با این ۴ تیم مسابقه بدهیم. با قدرت به مصاف این تیم‌ها خواهیم رفت تا از گروه خودمان به عنوان تیم برتر به دور بعد صعود کرده و مانند سال قبل به قهرمانی لیگ دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به اینکه اردو و تمرینات گروهی تیم تکواندو لوازم خانگی کن منظم برگزار می‌شود، عنوان کرد: هم اکنون وضعیت بیماری کرونا در جامعه نسبت به ماه قبل شرایط بهتری پیدا کرده است. نفرات تیم هم با آرامش و تمرکز بالا تمرینات خود را منظم تر برگزار می‌کنند. به تمامی بازیکنان‌مان هم تاکید کرده‌ایم تا بیشتر و جدی تر مسائل بهداشتی را رعایت کنند تا آماده حضور در مسابقات لیگ باشند و درگیر بیماری نشوند.

مدیر فنی تیم تکواندوی لوازم خانگی کن در مورد برگزاری متمرکز و دو هفته‌ای لیگ تاکید کرد: بالطبع مسابقات لیگ های ورزشی امسال با فصل‌های گذشته خیلی متفاوت بوده و حتی در سایر رشته‌ها هم آنچنان پویایی و شکوفایی نخواهد داشت. مباحث مختلفی که جذابیت رقابت های لیگ را افزایش ‌می‌دهد، حضور تماشاگران، اسپانسرها و … است که کیفیت و هیجان سال های قبل را این فصل ندرایم. امیدوارم سال آینده این مشکلات نباشد و کماکان لیگ قوی داشته باشیم.

کریمی با اشاره به اینکه در رقابت های امسال لیگ تکواندو فرصت خطا و آزمایش نداریم، خاطرنشان کرد: در مسابقاتی که طی دو مرحله باید قهرمان مشخص شود، دیگر نمی‌توانیم سیاست‌ سال های قبل خود را که میدان دادن به نوجوانان و جوانان بود، انجام بدهیم. سیاست تیم تکواندوی لوازم خانگی کن در پیکارهای لیگ، استفاده از بازیکنان جویا نام در ارنج اصلی بود تا آنها با نشان دادن شایستگی‌شان خود را به سطح اول تکواندوی ایران برسانند اما این فصل باید در یک هفته با قدرت بتوانیم از گروه خود بالا بیاییم و همانند سالهای قبل قهرمان شویم.

منبع: خبرگزاری فارس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::