شما اینجا هستید
خبر » احمدی: تصمیم سرمربی تیم ملی، انگیزه تکواندوکاران را چندبرابر کرد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «سروش احمدی» به ادامه حضورش در تیم شهرداری ورامین برای حضور در فصل جاری لیگ برتر اشاره کرد و اظهار داشت: با شهرداری ورامین قرارداد داشتم و امسال هم می خواهم با این تیم قدرتمند به موفقیت دست یابم.

وی در خصوص نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر در فصل جاری، عنوان کرد: مسابقات در دو گروه و به صورت فشرده برگزار می‌شود و فکر می کنم که قرعه خوبی برای رسیدن به مراحل پایانی داریم. البته برای تیم ما تفاوتی ندارد با چه حریفی مبارزه می‌کند و به‌هیچ عنوان دیگر تیم‌ها را دست کم نخواهیم گرفت.

نایب قهرمان جهان اظهار داشت: تیم خوبی داریم که از همه لحاظ شایسته قهرمانی است و معتقدم با کادر فنی باهوش و نفرات خوبی که داریم، می‌توانیم به بهترین نتایج برسیم.

احمدی در خصوص اینکه برخی معتقدند شهرداری ورامین با حضور او، میرهاشم حسینی، سعید رجبی و مهدی خدابخشی گزینه اصلی قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: این از توان و هوش بالای کادر فنی است که نفراتی را جذب می‌کند تا بتوانند در مقاطع مهم و دیدارهای حساس، تیم را به خواسته‌اش برسانند.

وی گفت: در چند تیم باشگاهی حضور داشته‌ام، اما انصافا نظم و برنامه‌ریزی شهرداری ورامین چیز دیگری است و مهمترین دلیل موفقیت‌ در سال‌های اخیر بوده است. تفکر کادر فنی همواره رسیدن به عنوان قهرمانی است و بهترین بودن را در سال‌های اخیر ثابت کرده‌ایم.

احمدی در خصوص صحبت‌های «فریبرز عسگری» سرمربی تیم ملی که اعلام کرده لیگ ملاک دعوت هوگوپوشان به تیم ملی است، اظهار داشت: این مساله انگیزه ما را چند برابر می‌کند تا در لیگ بهترین عملکرد را داشته و به تیم خود کمک بیشتری کرده و سپس بتوانیم نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنیم.

وی در خصوص انگیزه‌اش برای حضور در مسابقات مهمی چون آسیایی و جهانی و اینکه در همان وزن سوم باقی می‌ماند یا خیر؟ گفت:‌ برای آینده باید تلاش کرد اما همه چیز به نظر کادر فنی بستگی دارد. نگاه کادر فنی با نگاه ما متفاوت است. نظر آنها برایم مهم است و حتما از کادر فنی و بزرگان، کمک خواهم گرفت.

احمدی در خصوص شانس موفقیت «میرهاشم حسینی» و «آرمین هادی‌پور» در المپیک، گفت: شاید تعداد اندکی از مردم بدانند که آنها برای کسب سهمیه چقدر سختی کشیدند و چه مشکلات بین‌المللی برای آنان ایجاد شد. خواست خدا بود که تلاش بازیکنان به نتیجه رسید و اکنون می‌بینیم چه تمرینات سختی را تحمل می‌کنند.

دارنده مدال نقره جهان ادامه داد: هر کاری بتوانم برای آنان انجام می‌دهم. وظیفه ما بود که برای پرچم کشورمان بجنگیم و مسیر را برای رسیدن این دو نفر به المپیک فراهم کنیم. یقین دارم آنان در توکیو به بهترین‌ها می‌رسند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::