شما اینجا هستید

اخبار برتر » رجبی: تا زمان شروع لیگ به آمادگی صددرصد نمی‌رسم/ اطلاعی از سقف قرارداد بازیکنان ندارم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سعید رجبی درخصوص شرایط تمرینات خود اظهار داشت: به صورت انفرادی تمرین می‌کنم و کرونا خیلی روی ورزشکاران تاثیر منفی گذاشت، اما بخاطر لیگ سعی می‌کنم رفته رفته آماده شوم تا بتوانم پس از مدت‌ها دوری، حضوری قدرتمند در شیاپ‌چانگ داشته باشم.

وی افزود: تاریخ برگزاری لیگ تکواندو را به ما اعلام کردند، اما تا روز شروع مسابقات به آمادگی صددرصد نمی‌رسم، هرچند فکر می‌کنم با ۷۰ درصد آمادگی هم می‌توانم برای تیمم مفید باشم.

ملی‌پوش تکواندو در خصوص فصل جدید لیگ برتر گفت: امسال هم با شهرداری ورامین قرارداد دارم و در این مدت با سرمربی تیم در ارتباط بودم. به هر حال برگزاری لیگ یک انگیزه و حس رقابت خوبی بین ورزشکاران ایجاد می‌کند و امیدوارم میابقات باکیفیتی داشته باشیم هرچند که شرایط لیگ امسال خاص است.

رجبی در وانش به این سوال که آیا در تمام مسابقات فصل بازی می‌کند، تصریح کرد: هر مسابقه‌ای که کادرفنی صلاح بداند با تمام وجود مبارزه می‌کنم. امسال در وزن ۷ مهدی خدابخشی را داریم و در وزن ۸ هم که خودم پا میزنم و در مجموع تیم خوبی داریم. هرچند فکر می‌کنم در صورت حضور برخی بازیکنان سطح لیگ بالاتر هم میرفت، اما در هر حال ما کار خودمان را می‌کنیم و به حواشی توجهی نداریم.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی در پایان خاطرنشان کرد: اطلاع دقیقی از سقف قرارداد‌ها در لیگ برتر ندارم، اما به نظر من بازیکنی که ۶ سال است در لیگ باخت نداده یا ملی‌پوشی که مدال‌های بی‌شماری دارد، ارزش سرمایه‌گذاری را داشته و امیدوارم روزی برشد که هیچ تکواندوکاری از کمبود مبلغ قراردادش گله‌ای نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::