شما اینجا هستید

اخبار برتر » عمیدی: برای حضور در لیگ از چند تیم پیشنهاد داشتم/ امیدوارم بتوانم یک بار دیگر برای تیم ملی کشورم مبارزه کنم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، امید عمیدی ملی پوش سابق تکواندو ایران با بیان مطلب فوق گفت: بعد از یکسال حضور در چین تایپه و تمرین با ملی پوشان تکواندو این کشور قرارداد من به پایان رسیده و هفته آینده به ایران بر می‌گردم تا ادامه تمرینات را برای رسیدن به اردوی تیم ملی در کشور خودم پیگیری کنم.

وی ادامه داد: ۵ سال است که فقط تمرین می‌کنم و تشنه مبارزه و حضور در مسابقات هستم. از طریق رسانه‌ها در جریان برنامه کادر فنی برای انتخابی تیم ملی قرار گرفته‌ام. امیدوارم بتوانم یک بار دیگر برای تیم ملی کشورم مبارزه کنم. البته برای حضور در لیگ از چند تیم پیشنهاد داشتم و مذاکراتی صورت گرفت، ولی واقعاً مبالغی که پیشنهاد شده خیلی پایین است. اگر این‌طور باشد قید حضور در لیگ را می زنم.

عمیدی افزود: من ۵ سال از مسابقات دور بودم، نمی‌خواهم با یک تصمیم اشتباه آینده را از دست بدهم. اگر در همین مسابقات لیگ آسیب ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آینده هم مانند ۵ سال گذشته از دست می‌رود. اینکه چرا مبالغ قراردادها نسبت به چند سال قبل تغییری نکرده، خود جای سوال دارد. هزینه‌های بالای تمرین کردن در مسیر قهرمانی از کجا باید تأمین شود؟

وی در مورد اینکه شرط ورود به اردوی تیم ملی مبارزه در لیگ است، گفت: امیدوارم کادر فنی تیم ملی شرایط را درک کنند و راه دیگری را برای ورود به اردوی تیم ملی انتخاب و پیش روی تکواندوکاران قرار دهند.

این تکواندوکار در پایان به موضوع ورود به MMA هم اشاره کرد و گفت: قبلاً قصد داشتم در این رشته ورود کنم، ولی هزینه بر بود. من در آن زمان زیاد به لحاظ مالی تأمین نبودم و باید وارد کاری می‌شدم تا ابتدا هزینه‌های زندگی را تأمین کنم. البته که در این رشته رزمی حرفه‌ای بحث مافیا هم در بحث قرارداد بستن و جذب حامی مالی هست که در نهایت تصمیم گرفتم فعالیت خود را در همین تکواندو ادامه دهم.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::