شما اینجا هستید

اخبار برتر » احمدی: حضور ستاره‌ها و المپین‌های تکواندو، لیگ را جذاب می کند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سروش احمدی، تکواندوکار تیم شهرداری ورامین، درباره آخرین وضعیت تیم برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: خوشبختانه چه از نظر آمادگی جسمانی و چه آمادگی روحی شرایط‌مان مطلوب است. کادر فنی خوب و حرفه‌ای داریم و در کل شاکله تیم را هم اکثرا بازیکن‌های ملی‌پوش تشکیل داده است. شهرداری ورامین یک تیم پر افتخار و حرفه‌ای است به همین دلیل از ابتدا هدف مشخص است و خوشبختانه این حرفه‌ای بودن مجموع باشگاه هم باعث شده همیشه از حواشی دوری کنیم که این موضوع به تنهایی نقطه قوت برای ماست.

او با اشاره به شکل برگزاری مسابقات گفت: با توجه به وضعیتی که کرونا ایجاد کرده فدراسیون پس از بررسی‌های لازم تصمیم گرفت امسال لیگ را متفاوت برگزار کند. قطعا این روش هم مزایا و چالش‌های خودش را خواهد داشت ولی همین که تکواندو باز هم فعالیتش را از سر می‌گیرد خوشحال کننده است. تیم ما هم در گروه الف قرار دارد، گروهی که تیم‌های خوبی در آن حضور دارند و قطعا می‌تواند بازی‌های جذابی را هم رقم بزند.

نایب قهرمان جهان با اشاره به حضور المپین‌ها در لیگ برتر گفت: یکی دیگر از مواردی که باعث جذابیت دو چندان لیگ امسال است حضور ستاره‌ها و المپین‌های تکواندو در المپیک است. این موضوع قطعا هم سطح کیفی مسابقات را بالا خواهد برد و هم انگیزه کم تجربه‌ها را دو چندان خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری برنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::