شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: در گروه مرگ کار سختی برای صعود داریم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرتضی سلطانی با بیان مطلب فوق گفت: تیم ما در قرعه کشی لیگ برتر باید در گروه یک با تیم‌های شهرداری ورامین، مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز برای صعود دیدار کند، با این تیم‌ها، در واقع در گروه مرگ قرار داریم، من نمی دانم قرعه کشی به شکلی صورت گرفت که تیم‌های قدرتمندی که هر کدام مدعی هستند در یک گروه باید حضور داشته باشند و سایر تیم‌ها در گروه دیگر پیکار کنند.

وی افزود: در این گروه شهرداری ورامین با ترکیب نفرات خود متشکل از ملی پوشان که مدافع جدی کسب عنوان قهرمانی است، جای بحث ندارد، مس کرمان به خوبی برای فصل جدید تقویت شده، فتح صدر البرز هم نیروهای جوان و خوبی به خدمت گرفته است. با این شرایط واقعاً برای صعود کار بسیار سختی و دشواری پیش رو داریم.

سرمربی پاس قوامین در خصوص حضور فعال در نقل و انتقالات لیگ گفت: تلاش ما برای بستن تیمی در اندازه‌های حضوری موفق و رقابت با قدرتهای لیگ بود. بضاعت ما هم برای عقد قرارداد با تکواندوکاران مطرح و ملی پوش به اندازه تیم‌های متمول نیست، به همین دلیل شاید موفق به جذب نفرات مد نظر خود نباشیم.

سلطانی در مورد قرارداد با سینا بهرامی گفت: هنوز چیزی قطعی نشده است، ولی احتمال اینکه بهرامی برای ما بازی کند خیلی زیاد است. این قهرمان بدون صحبتی در مورد مبلغ قرارداد حاضر شده برای ما بازی کند، در واقع سینا افتخار داد در لیگ برتر کنار ما باشد

وی در مورد مذاکره با فرزان عاشورزاده هم گفت: با فرزان هم صحبت‌هایی شده، شنیده‌ام که پیشنهاد بالاتری دارد و واقعاً اگر تیمی باشد که مبلغ قابل توجهی بیشتر از پیشنهاد ما به این ملی پوش کشورمان پرداخت می‌کند، بحثی نیست. همانطور که در بالا گفتم، شریط مالی ما مانند سایر تیم‌ها نیست.

سرمربی پاس قوامین در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات مرحله نهایی به صورت دوره‌ای بین چهار تیم برتر گروه‌های یک و دو اظهار داشت: این شیوه برگزاری برای تعیین تیم‌های برتر به عدالت نزدیک تر است، یک تیم با وجود باخت، فرصت برای جبران دارد و مجموع بردهای انفرادی و تیمی، تیم‌های برتر مشخص خواهند شد.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::