شما اینجا هستید

اخبار برتر » احتمال انصراف پاس از لیگ تکواندو قوت گرفت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در حالی که فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو از روز ۱۸ دی‌ماه با برگزاری رقابت‌های گروه الف آغاز خواهد شد، همچنان وضعیت تیم پاس برای حضور در این رقابت‌ها نامشخص است.

شاگردان مرتضی سلطانی که در رقابت‌های فصل جاری با تیم‌های شهرداری ورامین، صنعت مس کرمان، استقلال و فتح صدرالبرز در گروه الف قراردارند، با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند و اگر مشکلات این تیم تا امروز(شنبه-۱۳ دی‌ماه) برطرف نشود این تیم از حضور در مسابقات انصراف خواهد داد.

مرتضی سلطانی با تایید مشکلات تیم پاس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: با توجه به شرایط، به احتمال خیلی زیاد نمی‌توانیم در لیگ شرکت کنیم. مگر اینکه امروز اتفاقی بیفتد و مسئولان کاری انجام بدهند، اما احتمال حضور ما در مسابقات خیلی ضعیف است.

وی در خصوص وضعیت بازیکنان این تیم در صورت عدم حضور در مسابقات گفت: بازیکنانی که سرباز هستند شرایط خاصی دارند و تابع قوانین و مقررات هستند، اما برخی تیم‌ها خواهان سایر بازیکنان ما هستند و چندین و چند بار نیز پیگیر وضعیت آنها شدند. در صورت عدم تیمداری، با جدایی این بازیکنان با هماهنگی مشکلی نداریم.

سرمربی تیم تکواندو پاس در خصوص اینکه با چه مبلغی مشکلات این تیم حل خواهد شد، گفت: با ۱۰۰ میلیون تومان می‌توان مشکلات تیم را حل کرد و امسال نیز خیلی راحت در لیگ حضور داشته باشیم. امروز نیز منتظر خواهیم شد تا ببینیم شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت، اما امیدوارم از حضور در مسابقات انصراف ندهیم. اگر از ابتدا می‌دانستیم شرایط اینگونه خواهد شد، تصمیمات دیگری می‌گرفتیم و کمک‌هایی از طریق اسپانسرها و دوستان و آشنایان می‌گرفتیم، اما قسمت نشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::