شما اینجا هستید
اخبار برتر » لیگ برتر تکواندو جمعه آغاز می شود/ جدال ۴ تیم در گروه “الف” جام خلیج فارس

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابت‌های گروه الف نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روز جمعه – ۱۹ دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

تیم‌های شهرداری ورامین، صنعت مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز طبق قرعه کشی در گروه الف قرار گرفتند که روز جمعه رقابت های مرحله نخست خود را پشت سر می گذارند. پاس نیز پیش از این در این گروه قرار داشت که انصراف خود را اعلام کرد.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، در هفته اول این دوره از رقابت ها، شهرداری ورامین قهرمان دوره قبل لیگ با قرعه استراحت رو به رو است واستقلال و فتح صدرالبرز (رتاآ) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در هفته دوم صنعت مس کرمان استراحت دارد و هوگوپوشان فتح صدر البرز (رتاآ) برابر تکواندوکاران شهرداری ورامین صف آرایی می کنند.

اما در هفته سوم فتح صدر البرز (رتاآ) با قرعه استراحت رو به رو است و تکواندوکاران استقلال با صنعت مس کرمان مبارزه خواهند کرد. هفته چهارمهوگوپوشان استقلالی استراحت دارند و صنعت مس کرمان و شهرداری ورامین رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

در دیدار نخست هفته پنجم و آخر مسابقات مرحله نخست گروه الف، تکواندوکاران استقلال به مصاف هوگوپوشان شهرداری ورامین می روند و در دومین و آخرین دیدار نیز هوگوپوشان فتح صدر البرز با تکواندوکاران صنعت مس کرمان مبارزه می کنند.

ورود تیم ها به هتل محل اسکان روز چهارشنبه و با انجام تست PCR صورت می گیرد؛ تست داوران نیز صبح روز پنج شنبه انجام و تا مشخص شدن جواب قرنطینه می شوند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::