شما اینجا هستید
اخبار برتر » خضرایی: فرصتی برای جبران اشتباه نداریم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محمد خضرایی گفت: شرایط شیوع کرونا باعث شده تا در این فصل رقابتهای تکواندو در دو گروه و فقط در مرحله رفت انجام شود به همین دلیل است که اجازه هیچ اشتباهی نداریم و باید از همان مبارزه اول به فکر جمع آوری امتیازات باشیم.

مربی تیم تکواندو فتح صدرالبرز در مورد نفرات این تیم هم گفت: اغلب نفرات این تیم با ما از فرمانیه آمده‌اند و چند جوان هم به ترکیب اضافه کردیم. بیش از ۵۰ درصد نفرات ما به تازگی از نوجوانان به این رده سنی آماده‌اند که در کنار آنها با تجربه‌هایی هم داریم که همین موضوع ما را برای صعود از گروه یک امیدوار کرده است.

وی ادامه داد: اولین دیدار ما با تیم استقلال است؛ تیمی که دیر بسته شد و نفرات جوانی در ترکیب دارد. ولی با وجود کادر فنی قوی، باید گفت تیم خوبی هستند که انگیزه بالایی هم دارند. به همین دلیل ریسک نکرده و از همه توان خود برای کسب پیروزی بهره خواهیم برد.

خضرایی در پایان گفت: گروه سختی داریم. شهرداری که مدافع عنوان قهرمانی است و مس هم تکواندوکاران خوبی جذب کرده است. با وجود این به شما اطمینان می‌دهم که فتح تا سرحد توان برای گذر از موانع سخت تلاش خواهد کرد.

لیگ برتر تکواندو در گروه اول جمعه ۱۹ دی ماه با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز آغاز می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::