شما اینجا هستید
اخبار برتر » صالحی: در لیگ تکواندو کم تجربه نیستیم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، رحیم صالحی مربی تیم تکواندو استقلال در مورد حضور این تیم در لیگ برتر گفت: سال‌ها با تیم جوانه در رقابتهای لیگ و در رده‌های سنی مختلف حضور داشتیم و بعد از یک فصل غیبت با حمایت علی نامداری و مصوبه هیأت مدیره باشگاه استقلال با این تیم وارد مسابقات شدیم.

وی افزود: تصمیم برای حضور در لیگ برتر کمی دیر انجام شد و به دنبال آن نیز دیرهنگام وارد نقل و انتقالات شدیم. نتوانستیم نفرات مدنظر را جذب کنیم ولی با این وجود با در اختیار داشتن یک کادر فنی قدرتمند و استفاده از جوانان با آتیه به صعود امیدواریم. البته که نگاه ما به فصل آینده و حضوری در سطح یک تیم مدعی خواهد بود.

صالحی ادامه داد: در سالهای قبل هم ثابت کرده‌ایم که بیشتر به روی سرمایه گذاری در بخش پایه علاقه مندیم و در استقلال هم همین تفکر بر تیم حاکم خواهد بود تا در سالهای آتی بتوانیم از دسترنج خود و تلاش مربیان باشگاهی برای موفقیت و کسب سکو سود ببریم.

مربی استقلال در پایان مورد احتمال صعود در دیدار با مدعیان این گروه گفت: جوانان با آتیه و فنی را جذب کردیم که توان مبارزه برابر هر حریفی را دارند، مشکل ما کمبود تجربه این جوانان است که خدا را شکر کادر فنی خیلی قوی داریم که می‌توانند کمک کنند در انتقال به جوانان تا ان شاءالله بتوانیم به نتیجه لازم دست پیدا کنیم.

لیگ برتر تکواندو در گروه اول جمعه ۱۹ دی ماه با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، مس کرمان، استقلال و فتح صدر البرز آغاز می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::