شما اینجا هستید
اخبار برتر » تمجید: برگزاری لیگ انگیزه تکواندوکاران را افزایش داد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محسن تمجید درباره برگزاری لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: با وجود تمام مشکلاتی که داشتیم با لطف خداوند و تلاش خانواده تکواندو مسابقات به بهترین شکل و کیفیت بالا آغاز شد. در گروه الف چهار تیم استقلال، صنعت مس کرمان، فتح صدرالبرز و شهرداری ورامین حضور دارند. در گروه ب نیز تیم‌های، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه رقابت می‌کنند.

وی افزود: پس از حدود یازده ماه تعطیلی مسابقات مختلف، برگزاری لیگ انگیزه تکواندوکاران را افزایش داد تا بتوانند خودشان را به کادر فنی تیم ملی تحمیل کنند. برگزاری مسابقات با چالش‌های زیادی مواجه بود و مسئولان برخی تیم‌ها اعلام کردند با توجه به کرونا نباید لیگ برگزار شود. سیاست کلان فدراسیون این بود تا حتماً مسابقات برگزار شود تا هوگوپوشان آمادگی نسبی داشته باشند.

رییس سازمان لیگ ادامه داد: از تمام تیم‌ها، داوران و عوامل اجرایی تست کرونا گرفته شد و آنها در هتل اسکان داده شدند و مسابقات نیز در خانه تکواندو که بهترین شرایط را دارد در حال برگزاری است. امیدوارم مسابقات با کیفیت و به بهترین شکل به اتمام برسد تا برگ زرین دیگری در کارنامه تکواندوی ایران باشد، چراکه چراغ مسابقات در این شرایط نیز در تکواندو خاموش نشد. اولین فدراسیون رزمی هستیم که لیگ را در این شرایط آغاز کردیم و می‌خواهیم به بهترین نحو آنرا برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::