شما اینجا هستید
اخبار برتر » لیگ برتر تکواندو| آغاز رقابت‌های لیگ برتر بعد از ۱۰ ماه

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو‌ از صبح روز گذشته (جمعه-۱۹ دی‌ماه) با برگزاری رقابت‌های گروه الف برگزار شد. این در حالی است که هجدمین دوره لیگ برتر تکواندو بهمن ماه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه کار به پایان رسید و حالا پس از ۱۰ ماه و این بار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است

*فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو و علی محمد بسحاق مربی تیم ملی تکواندو از ابتدای مسابقات در سالن حاضر شدند و نظاره‌گر عملکرد بازیکنان بودند.

*سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو با گذشت ساعتی از برگزاری مسابقات در سالن حاضر شد.

*هادی ساعی مشاور مدیرعامل تیم فتح صدر البرز در زمان برگزاری مسابق این تیم با استقلال در جایگاه تماشاگران حضور داشت و در اواسط مسابقه با صدا کردن محمد تقی خضرایی سرمربی تیم فتح صدر البرز به او مشاوره فنی داد.

*مسعود حجی‌زواره، فرزاد عبداللهی و هادی مستعان ملی‌پوشان سابق تیم ملی تکواندو در کادرفنی تیم استقلال حضور داشتند و در کنار رحیم صالحی سرمربی آبی‌پوشان شاگردان خود را هدایت می‌کردند.

*از سوی مسئولان برگزاری لیگ پروتکل‌های بهداشتی به شدت رعایت می‌شد و داوران نیز قبل از حضور در شیاپ‌چانگ با کفش‌های خود را ضد عفونی می‌کردند.

*رقابت‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار شد و مسئولان برگزاری مسابقات از ورود افراد متفرقه به سالن جلوگیری کردند.

*مشخص شدن تکلیف دو تیم صعود کننده در پایان رقابت‌های امروز باعث شده بود تا تمامی رقابت‌ها با حساسیت زیادی برگزار شود.

*سجاد مردانی ملی‌پوش تیم صنعت مس کرمان بعد از ۵ سال غیبت در رقابت‌های لیگ تکواندو، در ترکیب مس کرمان به میدان رفت و در مقابل رامتین حسن‌پور تکواندوکار تیم استقلال ۱۱ بر ۳ پیروز شد.

*تمامی رقابت‌های امروز از طریق کانال آپارات فدراسیون تکواندو پخش زنده شد.

*در یکی از مسابقات حساس امروز محمد کاظمی از تیم فتح البرز به مصاف محمد حسن پلنگ‌افکن از تیم شهرداری ورامین رفت که مسابقه دو ملی‌پوش سابق تیم ملی در پایان سه راند به تساوی ۵-۵ رسید، اما محمد کاظمی در راند طلایی به سود خود به پایان رساند.

* ملی‌پوشان تیم تکواندو بانوان با حضور در سالن مسابقات خانه تکواندو نظاره‌گر رقابت‌های بعد از ظهر هفته نخست لیگ برتر تکواندو بودند.

*شکست ۱۰ بر ۳ سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو و باشگاه صنعت مس کرمان مقابل سعید رجبی قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی و تکواندوکار تیم شهرداری ورامین مهمترین اتفاق روز نخست نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو بود.

*میرهاشم حسینی، ملی‌پوش المپین تکواندو ایران با تصمیم کادرفنی این تیم در دیدار مقابل فتح قدر البرز استراحت کرد، اما با وجود حضور در ترکیب شهرداری مقابل مس کرمان به دلیل غیبت بازیکن مس در مسابقه باز هم موفق به حضور در شیاپ‌چانگ نشد تا در نهایت در مسابقه سوم با نتیجه ۲۰ بر صفر از سد علی عزیزی گذشت.

*سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو در سومین مبارزه خود نیز با نتیجه ۳۴ بر ۲۶ مغلوب سیاوش فخرایی شد تا پس از ۵ سال غیبت در لیگ متحمل ۲ شکست شود. مردانی بعد از پایان این مسابقه در خصوص عملکرد داوران مسابقات امروز به حافظ مهدوی معترض بود و اعتقاد داشت داوری‌ها در حق او مغرضانه بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::