شما اینجا هستید

اخبار برتر » حجی زواره: امیدوارم تیمداری باشگاه استقلال تداوم داشته باشد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسعود حجی‌زواره در پاسخ به این سوال که آیا طرفدار تیم فوتبال استقلال هم هست، اظهار داشت: استقلالی دو آتشه هستم و خیلی به این لباسی که به تن دارم می‌بالم. تیمم فردا (دوشنبه ۲۲ دی ماه) دو بر صفر دربی را می برد.

مربی تیم تکواندوی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری لیگ تکواندو با تعداد بازی‌ها کمتر مناسب بود، عنوان کرد: همین که باز تکواندوکاران در کورس مسابقات قرار می‌گیرند، خیلی خوب بود. چون بچه‌ها برای حاضر شدن در رقابتها چند ماه تمرین می‌کنند و با آمادگی ایده‌آل وارد پیکارهای حساس لیگ می‌شوند. خدا را شکر که ورزشکاران در قالب مسابقات لیگ به میادین ورزشی بازگشتند. به خاطر اینکه امسال شرایط خاصی به خاطر بیماری کرونا در سراسر دنیا وجود دارد، باید بیشتر پروتکل‌های بهداشتی رعایت کنیم و به این علت است که مسابقات لیگ تکواندو طی دو هفته‌ برگزار می‌شود.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با اشاره به اینکه استقلال برای نخستین بار است در لیگ تکواندو حضور یافته است، یادآور شد: یک تیم جوان را امسال برای شرکت در لیگ تکواندو جمع کردیم. امیدوارم در سال‌های آینده هم باشگاه استقلال در لیگ تکواندو تیمداری کند و حضورش به صورت مداوم باشد. همچنین بتوانیم با یک برنامه‌ریزی خوب از رده سنی پایه‌ای نظیر خردسالان و نوجوانان، استعدادهای زیادی را در سالهای آینده به تکواندو ایران معرفی کنیم.

حجی‌زاده در پاسخ به این سوال که تیم تکواندوی استقلال آیا تماشاگر دارد، خاطرنشان کرد: به خاطر بیماری کرونا تماشاگران اجازه ورود به سالن ندارند ولی اگر هواداران می‌توانستند در مسابقات لیگ حضور داشته باشند به طور حتم پرشور تر در سالن تکواندو حاضر می شدند و تیم مورد علاقه شان را تشویق می‌کردند.

منبع: تکواندو پلاس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::