شما اینجا هستید
اخبار برتر » حسینی: امیدوارم با کسب مدال المپیک آرزوی مردم و استادم را برآورده کنم/ برای هفتمین ستاره قهرمانی تلاش می‌کنم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میرهاشم حسینی در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: با صلاحدید کادرفنی در بازی با فتح صدر البرز در ترکیب قرار نداشتم، اما برای بازی با مس کرمان با وجودی که خود را آماده کرده بودم، بازی به من نرسید و مس کرمان این وزن را خالی گذاشت. در نهایت در بازی با استقلال به میدان رفتم و  حریف خود را ۲۰ تایی کردم. با صعود تیم به مرحله نهایی با قدرت برای کمک به تیم حضور خواهم داشت.

وی در خصوص شانس قهرمانی شهرداری گفت:  زمانی که در تیم دانشگاه آزاد حضور داشتم،  شهرداری ورامین همیشه رقیب اصلی ما برای کسب عنوان قهرمانی لیگ بود. تلاش می‌کنم یکی از بهترین بازیکنان تیم در مسیر کسب عنوان قهرمانی لیگ امسال باشم. کادرفنی، سرپرستی و مجموعه شهرداری و اعضای شورای شهر ورامین زحمت زیادی برای تیم کشیدند و با تیمداری در سالیان اخیر همواره از تکواندو حمایت کردند. امیدوارم در پایان لیگ امسال هفتمین ستاره و قهرمانی  را برای تیم پرافتخار شهرداری کسب و به کادرفنی توانمند تیم تقدیم کنیم.

ملی‌پوش المپیکی تکواندو ایران در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی عنوان کرد: در اردوهای گذشته به رفع اشکال پرداختیم، اما در آخرین اردو با توجه به برگزاری مسابقات لیگ فشار تمرینات بیشتر شد و تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. تلاش خواهیم کرد از حضور و تمرینات اردوی تیم ملی استفاده و به تیم برای کسب عنوان قهرمانی مجدد کمک کنیم. در تیم ملی نیز نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم برای مسابقات قهرمانی آسیا در سال آینده آماده شویم تا مجدداً قهرمان آسیا شویم.

حسینی در خصوص نظرات متفاوت برای دعوت بازیکن از لیگ به مسابقات ورود به اردوی تیم ملی گفت: کرونا باعث شد برای مدت طولانی باشگاه‌های ورزشی تعطیل باشد. تکواندوکاران در این مدت بیشتر تمرینات هوازی انجام دادند و امکان کمی برای تمرینات تکواندو داشتند. برگزاری مسابقات آزاد کشوری با حدود ۹۰۰ نفر، انجام تست کرونا و اسکان این تعداد بازیکن برای فدراسیون تکواندو سخت است.  در این شرایط تصمیم استاد عسکری کاملا درست است و چاره‌ای غیر از انتخاب بازیکن از لیگ برای ورود به مسابقات ورود به اردوی تیم ملی نداشتند.

وی در خصوص اینکه در مسابقات لیگ تکواندو امسال چهره جدیدی حضور داشت، گفت: شهرداری ورامین چند بازیکن جدید داشت و این نفرات را به استاد عسکری معرفی کردم تا عملکرد آنها را در مسابقات رصد کند. دعوت این بازیکنان به اردوی تیم ملی بستگی به نظر سرمربی تیم ملی خواهد داشت و امیدوارم بهترین اتفاقات برای تیم ملی بیفتد.

نایب قهرمان تکواندو جهان در خصوص اینکه برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قصد تغییر وزن را خواهد داشت، به تسنیم گفت: قصد داشتم بعد از مسابقات المپیک وزنم را تغییر بدهم و در وزن سوم المپیک مبارزه کنم، اما با تعویق المپیک شرایط به گونه‌ای رقم خورد که یک سال دیگر در وزن دوم المپیک حضور داشته باشم. از طرفی وزن کم کردن در شرایط سنی من سخت است و اگر کادرفنی تیم ملی صلاح بداند قصد دارم در مسابقات قهرمانی آسیا در وزن پنج مبارزه کنم. بعد از این رقابت‌ها باید دوباره در مسابقات فینال گرندپری در وزن خود حضور داشته باشم تا برای المپیک آماده شوم.

حسینی با تاکید بر اینکه قصد دارد با کسب مدال المپیک آرزوهای مربی خود را برآوده کند، گفت: استاد حسن فلاحی‌راد همیشه آرزوی این را داشت تا مدال طلای المپیک را در کارنامه شاگردان خود داشته باشد. نه تنها استادم، بلکه آرزوی همه مردم شهرستان میانه، استان آذربایجان شرقی و آذری زبان‌ها  است و امیدوارم با کسب این مدال خوشرنگ نه تنها آرزوی ترک زبان‌ها را برآورده کنم بلکه دل همه مردم کشور عزیزم را شاد کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::