شما اینجا هستید

اخبار برتر » صدری: خیلی دلم برای مسابقه تکواندو تنگ شده بود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حمیدرضا صدری در خصوص برگزاری مرحله نخست لیگ برتر تکواندو، اظهار داشت: امسال شرایط مسابقات لیگ با سال‌های قبل خیلی فرق می‌کند. به خاطر بیماری کروناتعداد بازی‌ کمتری انجام می‌شود. ولی در مرحله نخست گروه “الف” هم شاهد دیدارهای حساسی بودیم. چون تمام تیم‌ها باید در این هفته نتیجه‌های خوبی می‌گرفتند به همین منظور تکواندوکاران با قدرت وارد شیاپچانگشدند. این حساسیت باعث شد تا سطح مسابقات هم بالا برود و این رقابت خیلی برای تکواندو کشور خوب است.

بازیکن تیم تکواندوی شهرداری ورامین در مورد اینکه برترین‌های رقابت های لیگ به تیم ملی دعوت خواهند شد، عنوان کرد: سرمربی ملی قبل از آغاز پیکارهای لیگ برتر تکواندو اعلام کرد که مسابقات لیگ، مبنای دعوت بازیکنان به اردوی تیم ملی است. همه بازیکنان با انگیزه مضاعف وارد این رقابتها شدند و این موضوع نیز باعث افزایش دوچندان سطح مسابقات شد.

 صدری با اشاره به اینکه بازیکنان نباید از فضای رقابت دور باشند، تاکید کرد: یک سال بود که هیچ مسابقه‌ای در تکواندو برگزار نشده بود. من خودم شخصاً خیلی دلتنگ مسابقه شده بودم. همچنین با عدم برگزاری مسابقات، توانایی تکواندوکاران کمی پایین  آمده بود. ولی در مرحله نخست گروه الف تکواندوکاران وارد مبارزه شدند و در فینال نمایش با کیفیت‌تری را از خود به نمایش خواهند گذاشت.

تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان در پاسخ به این سوال که در فینال لیگ برتر، تیم شهرداری ورامین چه نتیجه‌ای خواهد گرفت، تاکید کرد: تیم خوب و قدرتمندی در لیگ داریم و مطمئناً تیم‌مان برای هفتمین بار قهرمان لیگ خواهد شد.

وی در مورد رنگ و بلندی موهایش هم گفت: اکثراً می‌گویند شبیه ” پویول” هستم. از سال قبل به خاطر شیوع بیماری کرونا و رعایت نکات بهداشتی به آرایشگاه نرفتم. بعد یک مدت که موهایم خیلی بلند شده بود، قصد داشتم موهایم را کوتاه کنم. ولی دوستانم گفتند مدل موی خوبی است و کوتاه نکن.

بازیکن تیم شهرداری ورامین در پاسخ به این سوال که موی بلند در زیر کلاه تکواندو اذیتت نمی‌کند، تصریح کرد: زیاد اذیت نمی‌کند ولی در مسابقات داوران گفتند که بهتر است موهایت را جمع‌تر کنم و حتما گوش می‌کنم.

صدری با اشاره به اینکه طرفدار فوتبال هم است و بازی‌های مهم را می‌بیند، خاطرنشان کرد: طرفدار دو آتشهبارسا هستم. در تیم‌های فوتبال ایران هم هوادار پرسپولیس هستم و امیدوارم فردا دربی را ببریم.

منبع: خبرگزاری فارس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::