شما اینجا هستید

اخبار برتر » یزدانی: حضور مربیان تیم ملی خیلی اهمیت داشت/ شهرداری یکبار دیگر قهرمان است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، جمعه ۱۹ دیماه و در جریان رقابتهای لیگ برتر تکواندو، یک جوان با آتیه موفق شد توانایی فنی خود را پیش چشم مربیان تیم ملی به نمایش بگذارد. محمد حسین یزدانی سه بار در وزن ۸۰- کیلوگرم در ترکیب شهرداری ورامین قرار گرفت و موفق شد رقبا را با اختلاف امتیاز شکست دهد. تکواندوکاری ۲۱ ساله که سابقه حضور در تیم ملی نوجوانان را با کسب طلای آسیا در کارنامه داشته و با توانایی مبارزه در دو وزن، در صورت تمرین بیشتر و تداوم همین روند، البته دوری از حاشیه می‌تواند برای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ چین خود را به ترکیب اصلی تیم ملی برساند.

یزدانی در این خصوص گفت: بدون شک همه تکواندوکاران با هدف رسیدن به تیم ملی تمرین می‌کنند و من نیز همین شرایط را دارم تا با استفاده از تجربیات کادر فنی مجرب و دوستان ملی پوش خود در تیم شهرداری بتوانم به این روند ادامه دهم و در تیم ملی بزرگسالان نیز به ترکیب تیم ملی برسم.

وی در مورد رقابتهای لیگ برتر هم گفت: در حالی که اغلب رشته‌ها به دلیل مشکلات شیوع کرونا تعطیل است، برگزاری لیگ برتر تکواندو با این سطح و برنامه ریزی واقعاً جای تقدیر دارد. شک نکنید که ورود تکواندوکاران به میدان مسابقه در تورنمنت‌های پیش رو نیز به تیم ملی کمک خواهد کرد.

یزدانی به حضور کادر فنی تیم ملی در سالن مسابقات هم اشاره کرد و افزود: وقتی سرمربی تیم ملی اعلام کرد که ملاک انتخاب نفرات لیگ خواهد بود، انگیزه تکواندوکاران دو چندان شد. تکواندوکاران می‌خواستند توانایی خود را به کادر فنی تیم ملی اثبات کنند و همین موضوع تأثیر مثبتی روی کیفیت فنی لیگ داشت. اگر مسابقات روز جمعه را مشاهده کرده باشید، تکواندوکاران با همه وجود برای کسب پیروزی تلاش کردند و همین دلیلی خوبی برای مسابقات دیدنی در آغاز لیگ برتر بود.

قهرمان نوجوانان آسیا در پایان گفت: چهار سال است که عضو تیم شهرداری ورامین هستم و از اعتماد کادر فنی تیم بخصوص استاد خانلرخانی تشکر می‌کنم و همه با هم برای تکرار عنوان قهرمانی و ایستادن روی سکوی نخست همانند سالهای قبل تلاش خواهیم کرد. ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم و به این مهم به امید خدا خواهیم رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::