شما اینجا هستید

اخبار برتر » احمدی: حسرت طلای آسیا و جهان به دلم مانده است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سروش احمدی در خصوص بازگشت تکواندوکاران به مسابقات بعد از حدود ۱۰ ماه اظهار داشت: واقعاً دلتنگ بازگشت دوباره به خانه تکواندو، شیاپ‌چانگ و مبارزه بودیم و با کار خوب  و قشنگ فدراسیون تکواندو،  لیگ برگزار شد تا این فرصت برای مدعیان حضور در تیم ملی مهیا شود در لیگ به میدان بروند. کادرفنی نیز با توجه به شرایط اعلام کرد تکواندوکارانی که در لیگ خوش بدرخشتند به مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی افزود: فدراسیون با برنامه‌ریزی درست توانست تیم‌ها را کنار هم جمع کند، تست بگیرد، قرنطینه و بعد مسابقات را برگزار کند. حدود یک سال بود که مسابقه‌ای انجام نداده بودیم و طبیعتاً در این شرایط بدن افت می‌کند و لیگ باعث می‌شد هر کسی معیار خود را بسنجد. بعد از برتری در تنها مسابقه خود نزد پیام خانلرخانی سرمربی تیم رفتم و نکاتی را به من گوشزد کرد. مطمئن باشید در مرحله این فینال این مشکلات برطرف خواهد شد. بعد از یک سال دوری از مسابقه یکسری ضعف‌ها خواهد بود، اما اردوی تیم ملی خیلی کمک کرد تا در لیگ بهتر پا بزنم.

نایب قهرمان جهان در خصوص شرایط تیم شهرداری در لیگ برتر تکواندو عنوان کرد: با کادرفنی خوب و با تجربه تیم شهرداری ورامین به غیر از سکوی قهرمانی به هیچ سکوی دیگری فکر نمی‌کنیم و مطمئن باشید شهرداری ورامین امسال نیز با تلاش بازیکنان و زحمات دلسوزانه کادرفنی قهرمان خواهد شد.

احمدی در خصوص اینکه حضور بازیکنان ملی‌پوش و بزرگ در تیم شهرداری ورامین گفت: من که هیچ ادعایی ندارم، اما ما میرهاشم حسینی را در تیم خود داریم که یکی از دو المپین تکواندو ایران و گل سرسبد تیم ما است. تکواندو ایران پشت میرهاشم حسینی و آرمین هادی‌پور برای موفقیت در المیپک است. قطعاً حضور میرهاشم در کنار سعید رجبی، محمدحسن پلنگ افکن و بازیکنان دیگر در تیم شهرداری ورامین تیم خیلی به نتیجه‌گیری کمک خواهد کرد. حضور این بازیکنان روحیه تیم را افزایش خواهد داد و خیلی در عملکرد بازیکنان تاثیرگذار است.

وی در خصوص تصمیم سرمربی تیم ملی تکواندو برای ارزیابی عملکرد بازیکنان جهت ورود به انتخابی تیم ملی تصریح کرد: کادرفنی تیم ملی با توجه به عدم امکان برگزاری مسابقات آزاد کشور تصمیم درستی گرفت. اگر با برگزاری مسابقات آزاد کشوری برای یک نفر اتفاقی پیش بیاید چه کسی جوابگو خواهد بود؟ تصمیم استاد عسکری درست بود و هر بازیکنی اگر ادعای حضور در تیم ملی را دارد باید تلاش خود را دو برابر کند و در یک تیم تست بدهد تا آن تیم او را جذب کند و در لیگ خود را به کادرفنی نشان دهد.

نایب قهرمان آسیا خاطرنشان کرد: سرمربی تیم ملی تکواندو از شروع تا پایان مسابقات لیگ در سالن حضور داشت و تمام مسابقات را تماشا کرد. من از جمله بازیکنانی بودم که از لیگ به تیم ملی رسیدم و خیلی جاها نیز پشت خط ماندم، اما خواستم و بالاخره مزد صبوری خود را دریافت کردم. مربی خودم و کادرفنی تیم ملی خیلی در بهبود عملکردم تاثیرگذار بودند و خیلی جاها کمک کردند. استاد عسکری و بسحاق واقعا برای تیم ملی زحمت می‌کشند و مطمئن باشید  با توجه به زحمات نفرات المپین و کادرفنی، المپیک میدان عالی برای ما خواهد بود.

احمدی در خصوص اینکه در مسابقات قهرمانی آسیا در چه وزنی حضور خواهد داشت، گفت: این موضوع را در اختیار کادرفنی تیم ملی قرار دادم و نظر آنها برای من جهت حضور در وزن سه یا چهار بسیار مهم است. کادرفنی به دنبال بستن تیمی است که نتیجه بگیرد و استاد عسکری بهتر از هر کسی می‌داند من در چه وزنی برای چه مسابقاتی بهتر کار خواهم کرد.

وی در خصوص اهداف آینده خود گفت: اولین هدفم کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا است. نقره آسیا را کسب کردم و دوست دارم طلای این مسابقات و بعد از آن طلای جهان را بگیرم. در هر دو رویداد آسیایی و جهانی مدال نقره را کسب کردم و حسرت مدال طلای این مسابقات به دلم مانده است. دلم می‌خواهد با کسب دو مدال طلای آسیا و جهان این حسرت را تمام و بعد از آن به مسابقات آینده فکر کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::