شما اینجا هستید
اخبار برتر » نتایج کامل رقابت‌های روز دوم مرحله نخست گروه ب لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا پنجم از مرحله نخست رقابت‌های گروه “ب” نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۵ و ۲۶ دی‌ماه) در فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است.

لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه در گروه “ب” قرار دارند که مسابقات مرحله نخست خود را پشت سر می‌گذارند.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ دیدارهای هفته اول تا سوم روز گذشته (پنجشنبه – ۲۵ دی‌ماه) برگزار شد و مبارزات هفته چهارم و پنجم امروز (جمعه – ۲۶ دی‌ماه) در حال پیگیری است.

نتایج کسب شده در روز دوم (پایانی) این رقابت‌ها به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته دوم:

دیدار دوم///

«تیم پالایش نفت آبادان یک – تیم پارسیان البرز ۷»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):
میثم اسکندری ۲۰ – یاسین علیزاده صفر

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
علی ترک چورن ۱۴ – سینا احمدنژاد ۱۹

مبارزه سوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
مهدی قیاسی زاده ۱۲ – مهران سعیدی ۱۴

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
جمشید جمشیدپور ۲۸ – مصطفی رضایی ۳۲

مبارزه پنجم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
موسی گروئی صفر – رضا توکلی ۹

مبارزه ششم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
امیرحسین قهرمانی ۵ – مهدی کاووسی ۶

مبارزه هفتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
محمد عارف زاده اریفی ۴ – مهدی قاسمی ۲۶

مبارزه هشتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
احسان عبدالوند – سام جباری (غیبت نماینده پالایش نفت آبادان – برنده هوگوپوش پارسیان)

نتایج مبارزات هفته چهارم:

دیدار اول///

«تیم فرمانیه  ۷ – تیم پالایش نفت آبادان یک»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):
محمد مقدم فر ۲۰ – میثم اسکندری ۱۶

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
نیما مهرعلی ۱۱ – علیرضا حاجیان ۹

مبارزه سوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
علی ستاری ۲۳ – محمدرضا دریس سعیدزاده ۸

مبارزه چهارم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
مهدی محمودی ۳۳ – سروش طاهری ۱۲

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
حمیدرضا بدری ۹ – مهدی قیاسی زاده صفر

مبارزه ششم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
امیرمحمد امیرمحمدی ۱۲ – جمشید جمشیدپور ۱۱

مبارزه هفتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
پدرام جمشیدی – امیرحسین قهرمانی (انصراف نماینده فرمانیه – برنده پالایش نفت آبادان)

مبارزه هشتم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
دانیال اتفاق – غایب

دیدار دوم///

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۲- تیم لوازم خانگی کن ۶»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):
علیرضا علی خان زاده ۱۲ – راستین خواجوی ۱۵

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
علی پسندیده ۲۴ – کیوان کاظمی ۲۰

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
حمیدرضا لاتی ۳۵ – ایمان اکبرزاده ۴۸

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
سیاوش بیات ۴۷ – فرزان عاشورزاده ۴۳

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
حمیدرضا خدابخش ۳۵ – محمدمهدی عمادی ۳۹

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
ابوالفضل غفاری ۶ – امیرمحمد بخشی ۸

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
آرین حیدری صفر – مهران برخورداری ۲۱

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
علیرضا ثمینی ۱۳ – علیرضا نادعلیان ۲۳

نتایج مبارزات هفته پنجم: 

دیدار اول///

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۴ – تیم فرمانیه ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):
آرین ابراهیم زاده ۲۱ – ایمان کاظمی ۴۴

مبارزه دوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
دانیال بزرگی ۲۸ – پدرام جمشیدی ۱۰

مبارزه سوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):
کریم سام دلیری ۳۷ – نیما مهرعلی ۲۸

مبارزه چهارم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
امیررضا صفرخانلو ۳۲ – علیرضا بیگی ۱۲

مبارزه پنجم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
ابوالفضل غفاری ۲۷ – محمد مقدم فر ۳۱

مبارزه ششم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
هادی تیران ولی پور ۱۶ – مهدی محمودی ۳۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
فرشا قیاس شندی ۶ – حمیدرضا بدری ۲۳

مبارزه هشتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
سهیل ابوالقاسم پور ۲۱ – امیرمحمد امیرمحمدی ۱۹

دیدار دوم///

«تیم لوازم خانگی کن ۶ – تیم پارسیان البرز ۲»

مبارزه اول (وزن ۸۷- کیلوگرم):
محمدطاها شمخالی ۳۶ – علی قدوسی ۱۶

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):
رضا جمشیدی ۳۲ – محمد سیفی ۲۲

مبارزه سوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):
امیر ضامنی ۵۰ – رضا توکلی ۲۰

مبارزه چهارم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):
علی خدابخش ۸ – سینا احمدنژاد ۱۲

مبارزه پنجم (وزن ۶۸- کیلوگرم):
محمدحسین زاهدی ۳۱ – طوفان ابراهیمی ۱۹

مبارزه ششم (وزن ۷۴- کیلوگرم):
حامد اصغری ۲۵ – امیرحسین نیرومند ۵

مبارزه هفتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):
عرفان مرادی ۱۹ – رضا گلی ۷

مبارزه هشتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):
امیرعلی پروینی ۳۳ – مهران سعیدی ۳۴

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::