شما اینجا هستید
اخبار برتر » روزبهانی: امیدوارم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کرده باشم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، شهاب روزبهانی جوان دیگری است که در هفته اول لیگ برتر تکواندو نمایش تحسین برانگیزی داشت. این تکواندوکار جوان کرجی شاگرد یوسف جنگجو دارنده مدال برنز نوجوانان جهان است که بعد از دو سال حضور در لیگ نوجوانان در ابتدای فصل توسط پیام خانلرخانی که اعتقاد زیادی به جوانان دارد به شهرداری ورامین پیوست و در دو بازی که در ترکیب این تیم به میدان رفت پیروز از میدان خارج شد.

روزبهانی از تکواندوکارانی است که با قد و قامت مناسب و البته تنوع تکنیکی می‌تواند خود را به تیم ملی برساند. با توجه به خلاء تکواندو ایران در اوزان سنگین، شاید توجه و اعتماد کادر فنی به جوانانی چون شهاب روزبهانی بتواند این مشکل را با یک برنامه ریزی دقیق حل کند.

روزبهانی در خصوص رقابتهای لیگ برتر گفت: بر خلاف باور اغلب کارشناسان معتقدم لیگ برتر بعد از مدتها تعطیلی مسابقات تکواندو، با شرایط خوبی برگزار شد و سطح فنی مسابقات هم قابل قبول بود. البته که صحبت‌های اخیر سرمربی تیم ملی و حضور کادر فنی در سالن مسابقات انگیزه تکواندوکاران را بالا برده بود.

وی ادامه داد: اولین هدف پیش روی من رسیدن به ترکیب تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا است که امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم. بعد از ۱۰ ماه تعطیلی مسابقات رسیدن به آمادگی کمی سخت بود ولی خدا را شکر در رقابتهای لیگ مبارزات خوبی به نمایش گذاشتم و امیدوارم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کرده باشم.

روزبهانی به تیم شهرداری ورامین هم اشاره کرد و گفت: قبل از هر چیز از استاد خودم، یوسف جنگجو برای همه زحماتش تشکر می‌کنم. از اعتماد استاد خانلرخانی که این فرصت را به من داد که در ترکیب تیم قهرمان به میدان بروم تشکر می‌کنم. تیم ما ۶ دوره قهرمان لیگ شده و در این دوره مصمم به کسب هفتمین عنوان قهرمانی هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::