شما اینجا هستید
اخبار برتر » رقابت ۵۶۲ تکواندوکار در سومین دوره مسابقات مجازی تکاوران

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سومین دوره مسابقات شبیه سازی تکواندو در بخش مبارزه با همکاری هیأت تکواندو استان البرز و باشگاه تکواندو تکاوران و با حضور ۵۶۲ تکواندوکار از هفت کشور انگلستان، شیلی، هنگ کنگ، ازبکستان، مالزی و هند در خانه تکواندو البرز و مسئولیت مجید نظم ده و متین رحمت پناه و قضاوت داوران استان برگزار شد.

این دوره با رشد بیش از ۳۰ درصدی شرکت کنندگان در شش زمین به صورت زنده و در ۱۱ وزن و ۴ گروه سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان و در بخش بانوان باران جعفری، هستی پیری، عسل اسلام خواه، رها ابراهیمی، ریحانه مکوندی، نیلوفر الماسی، تسنیم زارعی، صبا قمی، فاطمه عرب، ملینا فیروزی، فاطمه میر منافی، منور مسینایی نژاد، پریا رحمانی، مریم زیلایی، و حدیثه فخرالدینی موفق به کسب مدال طلا شدند.

حسام اسدی، احسان حسنی، دانیال ابراهیمی، محمد آرشام ربیعی، ابوالفضل ایمانی، علیرضا علی اکبری، رضا رحیمی، علیرضا مشایخی زاده، آریان برزگر، یاسین کامل، محمد جوشن، حسین قدسی، محمد حسین اجاق، محمد رضا یوسفی و جواد محمدی راد نیز در بخش مردان روی سکوی نخست ایستادند.

مجتبی نظم ده سرپرست مسابقات ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان گفت با توجه به همه گیری کرونا از اردیبهشت ماه با همکاری اعضای تیم تکاوران در عصر جدید و با هدف ایجاد شادی، نشاط و انگیزه در تکواندوکاران این مسابقات را در ۱۰ دوره برگزار نموده‌ایم. و با توجه به ادامه شرایط احتیاط در سال ۱۴۰۰ نیز برنامه ریزی لازم انجام شده است و تا پایان شرایط بحرانی در کنار استادان و هنرجویان تکواندو خواهیم بود و البته کرونا افق‌های تازه ای برای برگزاری مسابقات، حتی پس از بحران کرونا برای ما گشوده است

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::