شما اینجا هستید

اخبار برتر » آشکوب: کم تجربه اما امیدواریم/ هدفمند وارد لیگ شدیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، معصومه آشکوب سرمربی تیم تکواندو سیستان و بلوچستان با بیان مطلب فوق گفت: این اولین دوره است که سیستان و بلوچستان در لیگ برتر بانوان با یک تیم منسجم و خوب شرکت می‌کند. سالهای قبل در لیگ نوجوانان تیم داشتیم، ولی با هدف اینکه بتوانیم با شرایط بهتری نسبت به قبل در مسابقات قهرمانی کشور به مصاف رقبا برویم، تصمیم گرفتیم در لیگ برتر حضور داشته باشیم.

وی افزود: زاهدان در خصوص شرایط کرونا وضعیت بهتری دارد و تمرینات ما از مرداد ماه آغاز و خیلی منظم و هدفمند تمرین کرده و با آمادگی بالایی در این رقابتها حاضر شده‌ایم، قبول دارم که برابر تیم‌های پرستاره و قدرتمند لیگ کار سختی پیش داریم ولی نا امید هم نیستیم.

سرمربی تیم تکواندو سیستان و بلوچستان ادامه داد: شرایط کرونا اغلب رشته‌های ورزشی را تحت شعاع قرار داده است، اما تکواندو در این مدت ثابت کرده که با همه رشته‌های ورزشی متفاوت است و با مدیریت خوب برنامه‌های خود را پیش برده و در واقع تکواندو هیچگاه تعطیل نشده و خیلی خوشحالم که لیگ برگزار می‌شود و این برای تکواندوکاران شرایط بهتری فراهم می‌کند.

آشکوب در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تیم ما کم تجربه است و تیم‌های دیگر نفرات ملی پوش و تکواندوکاران شناخته شده را در ترکیب دارند و این رقابتها فرصتی است تا دختران ما بتوانند با ملی پوشان مبارزه کرده، پا بزنند و تجربه گرانبهایی را کسب کنند.

وی در پایان گفت: ما برای تکواندو استان برنامه یک ساله داریم و می‌خواهیم به مدال و حتی سکوی قهرمانی کشور برسیم و هدف بزرگ ما هم برای حضور در لیگ همین هدف بود و امیدوارم بتوانیم در میان تیم‌های قدرتمند لیگ عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::