شما اینجا هستید

اخبار برتر » تیمداری شهرداری بندرانزلی در لیگ تکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حضور تیم‌های جدید با ورزشکاران بومی در لیگ به ویژه از شهرستان‌هایی که استعدادهای بسیاری دارند حرکت مثبتی است که به تکواندوکاران کمک می‌کند تا برای زدگاه خود افتخارآفرینی کنند.

همین سرمایه گذاری‌های کوچک اما تاثیرگذار باعث می‌شود تا در اقصی نقاط کشور شاهد بازیکن‌سازی و پیشرفت تکواندو باشیم.

در لیگ دسته یک تکواندو  امسال شاهد حضور باشگاه شهرداری بندرانزلی برای نخستین بار خواهیم بود.

علیرضا درویش پور رئیس آکادمی تکواندو شهر بندرانزلی ضمن تایید این خبر گفت: برای اولین بار در تاریخ شهر انزلی ما موفق شدیم در لیگ تکواندو حضور پیدا کنیم که خبر بسیار خوبی است و باعث ایجاد انگیزه میان تکواندوکاران استان می‌شود.

درویش پور خاطرنشان کرد: بندر انزلی همیشه یک شهر قهرمان‌پرور در تاریخ ورزش کشور بوده و بزرگانی همچون جاسم ویشگاهی، سیروس قایقران، سید جلال حسینی را پرورش داده و همچنین در رشته‌های بوکس و قایقرانی نیز ورزشکارانی را به دنیا معرفی کرده است. در رشته تکواندو نیز قهرمانان بزرگی مثل خانم های شیرجهانی، عباس زاده و آقایان پوررهنما و احمد رهنما و… افتخار آفرینی های بین المللی کرده اند.

وی ادامه داد: خدا را شکر با تلاش انصاری مدیر عامل باشگاه شهرداری بندر انزلی، مهندس بدری شهردار و دکتر دنیامالی نماینده مجلس توانستیم این مسیر پیشرفت و توسعه را برای تکواندو نیز فراهم کنیم تا هوگوپوشان شاخص ما که از رده سنی نوجوان به بزرگسال می‌آیند در غالب تیمی از شهر خودشان افتخارآفرین باشند و به دلیل نبود تیم ناچار به شهرهای دیگر نرفته و با مشکلات مواجه نشوند.

درویش‌پور افزود: به عنوان رئیس آکادمی تکواندو این باشگاه خدمتگزار ورزش شهرم هستم وهدایت این تیم را به همراه استاد و بزرگتر خودم عباس شیخی قهرمان جهان و استاد حسن زینالی از مربیان به نام و کاردان شهرستان بندر انزلی بر عهده داریم.

وی در پایان گفت: اولویت ما استفاده از بازیکنان بومی استان گیلان است اما برای تقویت تیم مانند تمام دنیا نیازمند استفاده از بازیکنان سایر شهرها هستیم تا در نهایت نتیجه کار سربلندی باشگاه شهرداری بندر انزلی باشد. از اساتید می‌خواهیم در انجام این مهم ما را یاری کنند و هر شخصی نظر فنی دارد به ما کمک کند؛ در باشگاه ما به روی همه پیشکسوتان و قهرمانان باز است تا ما را راهنمایی کنند و بتوانیم نماینده خوبی برای استان پرافتخار گیلان باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::