شما اینجا هستید

اخبار برتر » زین العابدینی: کار سختی برابر قدرت‌‎های لیگ داریم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، ریحانه زین العابدینی سرمربی تیم تکواندو بانوان دانشگاه آزاد گفت: شرایط شیوع کرونا باعث شد سازمان لیگ برنامه جدیدی برای برگزاری مسابقات تدارک بینید و ان شاءالله در این دوره که تعداد تیم‌ها به دلایل مختلف از جمله هزینه‌های بالا کاهش پیدا کرده بازی‌های خوبی را شاهد باشیم.

وی در مورد شرایط تیم دانشگاه آزاد هم گفت: دانشگاه از تیم‌های قدیمی لیگ برتر تکواندوست که به دلایلی چند سال غیبت داشتیم. از فصل گذشته دوباره به این رقابتها بازگشتیم که با عملکرد خوب اعضای تیم موفق به کسب عنوان شدیم. همین موضوع باعث شد تا دانشگاه آزاد بودجه مناسبی در اختیار ما برای فصل جدید قرار دهد. متأسفانه به دلیل آنکه قراردادها دو ساله است، اغلب تکواندوکاران مطرح با تیم‌های خود قرارداد داشته موفق نشدیم نفرات مورد را جذب کنیم.

سرمربی دانشگاه آزاد افزود: با این وجود تیم خوب و با انگیزه‌ای داریم که امیدوارم بتوانیم برابر تیم‌های قدرتمندی که در این دوره حضور دارند عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. حضور ۵ تیم در این دوره باعث شده کار همه تیم‌ها سخت‌تر از سالهای قبل باشد. البته دو تیم مدعی این رقابتها یعنی کَن و فتح صدر البرز که بیشترین ملی پوشان را در اختیار دارند و شرایط بهتری نسبت به سه تیم دیگر دارند.

زین العابدینی در پایان گفت: با توجه به اینکه تعداد تیم‌ها نسبت به سالهای قبل کمتر شده، بهتر بود سازمان لیگ مسابقات را در دو هفته و به صورت رفت و برگشت برگزار می‌کرد تا تکواندوکاران بعد از چندین ماه تعطیلی، بتوانند بازی‌های بیشتری برگزار کنند. البته هزینه‌ها هم خیلی بالاست و همین موضوع باعث شده که هر پنج تیم این دوره حامی مالی داشته باشند و تیم‌هایی که سالهای قبل با هزینه شخصی در لیگ حضور داشتند، نتوانند در مسابقات حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::