شما اینجا هستید
اخبار برتر » ولی نژاد: هیچ تلاشی بدون نتیجه نمی‌ماند/ سعی دارم بهترین نتیجه را در المپیک بگیرم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یلدا ولی نژاد در خصوص برگزاری مسابقات لیگ تکواندو بانوان در سال ۹۹ اظهار داشت: این دوره از رقابت های لیگ تکواندو با سال های قبل متفاوت است. تعداد تیم‌های کمتری در لیگ شرکت دارند. نفرات برتر از این پیکارها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. خیلی تمرین کرده‌ام و انگیزه زیادی برای شرکت در مسابقات لیگ دارم تا به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم.

وی ادامه داد: در اردوی تیم ملی نیز بازیکنانی خوبی نظیر طیبه پارسا، ناهید کیانی و تینا مدانلو حضور دارند. باید خیلی تلاش کنم تا بتوانم برای وزن ۵۷- کیلوگرم انتخاب شوم.

ولی‌نژاد با اشاره به اینکه امسال تیم فتح صدر البرز در لیگ تکواندوی بانوان بهترین نتیجه را خواهد گرفت، گفت: مسئولان تیم مان امسال بهترین بازیکنان را جذب کرده‌اند تا بهترین نتیجه را بگیرند و مطمئنم که نتیجه مطلوبی خواهیم گرفت.

دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۸ نوجوانان آرژانیتن، خاطرنشان کرد: به همه تکواندوکاران می‌گویم که تلاش کنند، هیچ تلاشی بدون نتیجه نمی‌ماند. سعی دارم بهترین نتیجه را در بازی‌های المپیک بگیرم و برای کشورمان افتخار کسب کنم. می‌خواهم مدال طلای المپیک را به دست بیاورم و ‌به پدرم تقدیم کنم چون زحمات زیادی برای من کشیده است.

منبع: خبرگزاری فارس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::