شما اینجا هستید
اخبار برتر » نتایج کامل رقابت‌های روز اول جام کوثر

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا پنجم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” یادواره سردار هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده طی روزهای پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) و هیات تکواندو سیستان و بلوچستان تیم های حاضر در جام کوثر هستند که به مصاف یکدیگر می روند تا تکلیف سکونشینان این دوره از رقابت ها مشخص شود.

مبارزات روز اول این دوره از رقابت ها امروز (پنجشنبه – ۲ بهمن ماه) انجام شد که نتایج کسب شده به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته اول:

دیدار اول///

«تیم فتح صدر البرز ۸- دانشگاه آزاداسلامی صفر»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
مبینا کلی وند ۲۵ – سعیده وکیلی ۲

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
نگار قدیانی ۲ – آتنا غفاری ۲ (راند طلایی – برنده نماینده فتح صدر البرز)

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
ناهید کیانی ۱۳ – سارا میزبان ۵

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
نرگس میرنوراللهی ۲۶ – نگین ناصربخت ۱۸

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد ۱۶ – راضیه رنگرززاده ۵

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم):
کیمیا همتی ۱۸ – مائده عالی پور ۶

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی ۲۵ – مهدیس خراسانی ۳ (اختلاف امتیاز ۲۰ – پایان در راند دوم)

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
اکرم خدابنده ۲۲ – نفیسه رنگرززاده یک

دیدار دوم///

«تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین صفر – تیم لوازم خانگی کن ۸»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
مریم طاهری ۹ – نگار اسماعیلی ۲۰

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
زهرا ملکی ۲۱ – زهرا علیزاده ۲۵

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
سودابه پورصادقی ۱۳ – مهلا مومن زاده ۲۲

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
دنیا محمدی ۲۲ – تینا مدانلو ۴۴ (اختلاف امتیاز ۲۰ – پایان در راند دوم)

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
نگین محسنی ۷ – کوثر اساسه ۲۱

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
صدیقه رضازاده ۶ – زهرا شیدایی ۱۵

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
سها ابوالفتحی ۹ – عالمه پوشیان ۱۲

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
نیلوفر محمودی ۸ – زینب اسماعیلی ۹

نتایج مبارزات هفته دوم:

دیدار اول///

«تیم هیات تکواندو سیستان و بلوچستان صفر- تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) ۸»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
الناز بختیاری صفر – مریم طاهری ۳۱

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
فاطمه زیبنده ۸ – سارا فتحی ۲۹

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
حدیثه خمر صفر – فاطمه اموری ۲۷

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
مهسا کیخا ۶ – دنیا محمدی ۴۰

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
مائده رضایی ۴ – بیتا صنعتی ۴۰

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم):
سلیمه غلامی ۱۱ – نگین محسنی ۳۳

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
شیما آزاد یک – صدیقه رضازاده ۲۲

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
فاطمه امینی ۵ – نیلوفر محمودی ۱۴

نتایج مبارزات هفته سوم:

دیدار اول///

«تیم فتح صدرالبرز (رتاآ) ۷ – تیم لوازم خانگی کن  یک»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
مبینا کلی وند ۵- نگار اسماعیلی۴

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
مریم ملکوتی خواه ۳ – زهرا علیزاده ۳ (راند طلایی – برنده نماینده فتح صدر البرز)

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
ناهید کیانی ۱۴ – مهلا مومن زاده ۲۱

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
طیبه پارسا ۳۴ – تینا مدانلو ۳۱

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد ۲۶ – نسترن ولی زاده ۱۶

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
پریسا جوادی ۱۳ – زهرا شیدایی ۶

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی ۱۶ – زهرا شجاعی راد ۷

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
اکرم خدابنده ۱۹ – شهربانو دامغانی نژاد ۵

دیدار دوم///

«تیم هیات تکواندو سیستان و بلوچستان  صفر – تیم دانشگاه آزاد اسلامی  ۸»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
الناز بختیاری ۳ – سعیده وکیلی ۴۵

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
فاطمه زیبنده ۵ – سپیده سفری ۲۹

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
حدیثه خمر ۸ – سارا میزبان ۴۸

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
مهسا کیخا یک – نگین ناصربخت ۲۶

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
مائده رضایی یک – هانیه شریعتی ۲۲

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
سلیمه غلامی ۸ – انیس وفایی ۱۵

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
شیما آزاد ۹ – یاسمن محمدی ۳۳

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
فاطمه امینی ۳  – نفیسه رنگرززاده ۱۳

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::