شما اینجا هستید
اخبار برتر » نتایج کامل رقابت‌های روز دوم جام کوثر

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا پنجم از شانزدهمین دوره رقابت های لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” یادواره سردار هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده طی روزهای پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است.

فتح صدر البرز، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) و هیات تکواندو سیستان و بلوچستان تیم های حاضر در جام کوثر هستند که به مصاف یکدیگر می‌روند تا تکلیف سکونشینان این دوره از رقابت ها مشخص شود.

مبارزات روز دوم این دوره از رقابت ها امروز (جمعه – سوم بهمن ماه) برگزار شد که نتایج کسب شده به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته دوم:

دیدار دوم///

«تیم لوازم خانگی کن ۸- تیم دانشگاه آزاد اسلامی صفر»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
نگار اسماعیلی ۳۱ – سعیده وکیلی ۲

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
زهرا علیزاده ۲۲ – آتنا غفاری ۳

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
مهلا مومن زاده ۱۷ – آرزو بهرامی ۹

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
تینا مدانلو ۳۹ – نگین ناصربخت ۱۰

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
کوثر اساسه ۲۷ – راضیه رنگرززاده ۱۹

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم):
روناک حسین زاده ۲۸ – یاسمن محمدی ۱۷

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
عالمه پوشیان ۲۰ – فاطمه اکرمی ۱۴

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
زینب اسماعیلی ۱۹ – زینب اسدی ۵

نتایج مبارزات هفته چهارم:

دیدار اول///

«تیم فتح صدر البرز (رتاآ) ۷- تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین یک»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
حدیثه پورکاظمی ۲۰ – مریم طاهری ۱۷

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
نگار قدیانی ۲۴ – سارا فتحی ۱۲

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
ناهید کیانی ۱۸ – سودابه پورصادقی ۵

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
نگار عزیزی ۹ – دنیا محمدی ۱۳

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد ۱۷ – نگین محسنی ۲

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
مهسا کیا دلیری ۱۷ – بیتا صنعتی ۱۰

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی ۲۷ – سها ابوالفتحی ۱۰

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
زهرا پوراسماعیل ۲۲ – نیلوفر محمودی ۴

دیدار دوم/// 

«تیم  هیات تکواندو سیستان و بلوچستان  صفر- تیم لوازم خانگی کن ۸»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
هستی پوربختی ۱۳ – نگار اسماعیلی ۲۷

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
فاطمه زیبنده ۳ – مهشاد احوطی ۳۹

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
زهرا ستاری ۵ – شاپرک نجفی ۲۵

مبارزه چهارم (وزن ۵۷- کیلوگرم):
مسها کیخا ۳ – زهرا وطن دوست ۲۳

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
ستاره چواری ۳ – الهه شیدایی ۲۳

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
سلیمه غلامی ۷ – روناک حسین زاده ۳۲

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
شیما آزاد ۱۱ – عالمه پوشیان ۱۵

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
فاطمه امینی ۵ – زینب اسماعیلی ۱۱

نتایج مبارزات هفته پنجم:/ در حال به روزرسانی 

دیدار اول//

«تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین  ۷ – تیم دانشگاه آزاد اسلامی یک »

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
مریم طاهری ۳۱ – سارا سفری  ۲۰

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
زهرا ملکی ۲۳ – آتنا غفاری ۱۰

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
فاطمه اموری ۲۲  – سارا میزبان ۲۰

مبارزه چهارم (وز ن ۵۷- کیلوگرم):
سودابه پورصادقی ۲۶ – نگین ناصر بخت ۹

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
دنیا محمدی ۲۴ – راضیه رنگرززاده ۱۵

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
نگین محسنی ۱۰ – مائده عالی پور ۲۸

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
صدیقه رضازاده ۶ – یاسمن محمدی ۱۶

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
نیلوفر محمودی ۲۰ – مهدیس خراسانی ۱۰

دیدار دوم//

«تیم فتح صدر البرز  ۶ – تیم هیات تکواندو سیستان و بلوچستان ۲»

مبارزه اول (وزن ۴۶- کیلوگرم):
حدیثه پورکاظمی ۹ – هستی پوربخش ۱۰

مبارزه دوم (وزن ۴۹- کیلوگرم):
مریم ملکوتی خواه ۲۴ – فاطمه زیبنده یک

مبارزه سوم (وزن ۵۳- کیلوگرم):
ناهید کیانی  ۲۹ – زهرا ستاری ۴

مبارزه چهارم (وز ن ۵۷- کیلوگرم):
نگار عزیزی ۳۲ – مهسا کیخا یک

مبارزه پنجم (وزن ۶۲- کیلوگرم):
یلدا ولی نژاد ۴۶ – ستاره چواری ۸

مبارزه ششم (وزن ۶۷- کیلوگرم): 
مهسا کیا دلیری ۱۹ – سلیمه غلامی ۷

مبارزه هفتم (وزن ۷۳- کیلوگرم):
ملیکا میرحسینی – شیما آزاد (انصراف میرحسینی به دلیل آسیب دیدگی – برنده نماینده سیستان و بلوچستان)

مبارزه هشتم (وزن ۷۳+ کیلوگرم):
اکرم خدابنده ۲۰ – فاطمه امینی صفر

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::