شما اینجا هستید

اخبار برتر » بخشی: می‌خواهم در کسب طلای آسیا دَبِل کنم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، امیرمحمد بخشی در خصوص کیفیت برگزاری رقابت‌های لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: تعطیلی مسابقات باعث شده بود که بازیکنان زیاد تمرین نداشته باشند و از شرایط بدنی چندان خوبی برخوردار نباشند. من با توجه به تمریناتی که در اردوی تیم ملی تکواندو داشتم از لحاظ بدنی در شرایط متعادلی قرار داشتم و خدا را شکر توانستم در هر دو دیدار که به میدان رفتم به برتری دست پیدا کنم. تیم ما توانست در هر ۴ دیدار خود به برتری دست پیدا کند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند. امیدوارم با تداوم این روند در مرحله بعد نیز عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت بهترین نتیجه را کسب کنیم.

نایب قهرمان بازی‌های آسیایی در خصوص اینکه جدال قهرمانی  میان کن و شهرداری ورامین خواهد بود، عنوان کرد: ما و شهرداری ورامین به عنوان تیم اول از گروه‌های خود صعود کردیم و در مرحله نیمه‌نهایی با هم دیدار نخواهیم داشت و در صورت برتری مقابل رقبای خود در دیدار پایانی به مصاف هم خواهیم رفت. امیدوارم در زمان باقی مانده تا مرحله نهایی مسابقات با تمرینات مناسب و پشتکار و تلاش بچه‌ها در بهترین شرایط قرار داشته باشیم تا در صورت دیدار با شهرداری ورامین که از بازیکن ملی‌پوش و خوبی برخوردار است به برتری برسیم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قصد تغییر وزن خواهد داشت، گفت: تابع تصمیمات کادرفنی هستم و در هر وزنی کادرفنی صلاح بداند مبارزه خواهم کرد. امیدوارم هر چه سریعتر تکلیف وضعیت اوزان روشن شود تا بتوانیم با تمرینات مناسب جسمانی و روحی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان آماده کنیم. تمام هدفم من کسب دومین مدال طلای آسیا است و قصد دارم در کسب مدال طلای این مسابقات دَبِل کنم.

بخشی در خصوص برنامه‌های خود برای مسابقات آینده عنوان کرد: قطعاً هدف هر تکواندوکاری المپیک است و من نیز تلاش می‌کنم در دوره آینده المپیک حضور داشته باشم. خوشبختانه من و عرفان ناظمی توانستیم در مسابقات تیمی سهیمه المپیک توکیو را کسب کنیم و این فرصت را خواهم داشت جو رقابت‌های المپیک را تجربه کنم. برای کسب سهمیه المپیک نیز قصد دارم در وزن ۸۰- کیلوگرم به میدان بروم و برای انتخابی مسابقات جهانی نیز با طبق نظر کادرفنی تصمیم خواهم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::