شما اینجا هستید

اخبار برتر » خواجه حسنی: رقابت کن و مس کرمان جذاب خواهد بود/ هنوز در شوک از دست دادن استاد بابادی هستیم

Rate this post

سلمان خواجه حسنی سرپرست تیم صنعت مس کرمان در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص تمرینات و آمادگی هوگوپوشان گفت: بعد از هفته اول رقابت‌ها و به پایان رسیدن مسابقات، تکواندوکاران استراحت یک هفته‌ای داشتند و بعد از آن دوباره جلسات تمرین را با برنامه ریزی که داشتیم پر قدرت تر شروع کردند. البته در حال حاضر مشکل بزرگی که تمام تیم‌ها با آن مواجه هستند استفاده ازهوگوهای غیراستاندارد در لیگ است که ملی پوشان به آن عادت ندارند و برایشان دشوار است.

وی در مورد رویارویی این تیم با لوازم خانگی کن در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ گفت: صنعت مس کرمان سال‌هاست در لیگ برتر حضور داشته و نتایج خوبی کسب کرده است؛ همچنین اعضای تیم کن بسیار خوب و جوان و پرافتخار هستند و نیروهای ملی پوش بسیاری در اختیار دارد و از کادر فنی مجرب استفاده می‌کند؛ چندین سال مقام های این تیم در لیگ برتر و جام باشگاهای آسیا بیانگر قدرت این تیم است و باتوجه به این موضوع باید دید نتیجه این دیدار جذاب چه خواهد بود.

سپرست تیم صنعت مس کرمان خاطر نشان کرد: ما هم با تمام توان خودمان را آماده این دیدار و فینال زودرس خواهیم کرد. سال گذشته در برابر تیم کن که از مدعیان سکونشینی هر ساله لیگ است به برابری رسیدیم؛ قطعا تمرینات هوگوپوشان ما سطح خوبی دارد، از لحاظ فنی در جایگاه درستی هستند و برای حفظ آمادگی آنها تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

سرمربی مس کرمان تصریح کرد: تقدیر و تشکر دارم از دکتر رمضانی مدیر عامل باشگاه که بیشتر از تعهداتی که داشتند نسبت به تیم تکواندو عمل کردند، ۵۰ درصد قراردادها تا به امروز پرداخت شده، البسه در رده تیم‌های فوتبال باشگاه به تکواندوکاران اختصاص داده شده و بسیاری موارد دیگر که فکر می‌کنم این موضوع در انگیزه گرفتن هوگوپوشان بسیار تاثیرگذار است و امیدوارم آنها با تمام توان برای کسب بهترین نتیجه تلاش کنند.

خواجه حسنی در پایان گفت: تیم مس کرمان همچنان در شوک از دست دادن مربی با تجربه و دلسوزش آقای بابادی است و این رویداد ناگوار در روحیه بازیکنان بی تاثیر نخواهد بود؛ از جامعه تکواندو و رسانه های خبری بخاطر لطفی که به ما داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::