شما اینجا هستید
اخبار برتر » ملکوتی‌خواه: منتظر اعتماد کادر فنی تیم ملی تکواندو بانوان هستم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مریم ملکوتی خواه در رابطه با شروع لیگ بعد از یک سال تعطیلی گفت: از بهمن ماه گذشته ورزش دنیا تحت تأثیر شیوع کرونا به نوعی تعطیل شد، ولی تکواندو ایران به حرکت خود ادامه داد و با برگزاری دوره‌های آموزشی، آزمون‌ها و مسابقات پومسه مجازی، ثابت کرد که می‌توان در هر شرایطی ورزش کرد. پس از آن نیز بدون شک برگزاری لیگ کار بزرگ سازمان لیگ بود.

ملکوتی خواه افزود: حضور در مسابقات لیگ تأثیر مثبتی روی کار فنی و انگیزه تکواندوکاران داشت. البته که دوری از میدان مبارزه در ساق تکواندوکاران به خوبی مشهود بود، ولی باعث نشد تا شاهد رقابتهای دیدنی و جذاب باشیم و دختران تکواندو به واقع مبارزات سطح بالایی به نمایش گذاشتند.

ملی پوش تکواندو ایران در مورد حضور کادر فنی در سالن مسابقات گفت: این موضوع نیز انگیزه زیادی به مدعیان حضور در اردوی تیم ملی داده بود تا توانایی خود را برای جلب نظر کادر فنی تیم ملی به نمایش بگذارند. این موضوع فرصتی مغتنم برای مدعیان حضور در اردو بود و به نوعی یکی از دلایل بالا رفتن کیفیت فنی این رقابتها محسوب می‌شد.

وی در پایان در مورد عدم دعوت به اردوی تیم ملی هم گفت: همیشه تابع تصمیمات کادر فنی بوده و هر بار فرصت حضور در اردو را پیدا کردم، سخت تلاش کرده‌ام تا مطابق با برنامه مربیان تیم ملی پیش بروم. لیگ ۹۹ را همانند سه سال گذشته با پیروزی پشت سر گذاشته و هیچ باختی نداشته‌ام. وظیفه من ارائه بالاترین کیفیت است و امیدوارم مربیان تیم ملی یکبار دیگر به من اعتماد کنند و این فرصت را در اختیار من قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::