شما اینجا هستید

اخبار برتر » پایان لیگ برتر تکواندو نوجوانان / کن قهرمان بی‌رقیب جام آینده سازان المپیک

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در این رقابت‌ها تیم لوازم خانگی کن در حالی به عنوان قهرمانی رسید که تیم فتح صدر البرز در رده دوم قرار گرفت. اتفاقی که درست عکس آن در مسابقات رده بزرگسالان رقم خورده بود. در رده بزرگسالان تیم فتح صدر البرز توانست به عنوان قهرمانی برسد و لوازم خانگی کن نایب قهرمان مسابقات شد. لوازم خانگی کن در این مسابقات با نتیجه ۹ بر یک تیم فتح صدر البرز را شکست داد و با این نتیجه هم توانست به عنوان تیم نخست برسد و هم این‌که با این قهرمانی انتقام شکست در رده بزرگسالان را از فتح صدر البرز گرفت.

این دوره از مسابقات روزهای پنجشنبه و جمعه با حضور ۶ تیم در دو گروه ۳ تیمی آغاز شد که تیم‌های لوازم خانگی کن و هیأت تکواندو مازندران از گروه نخست و تیم‌های فتح صدر البرز به همره هیات تکواندو گیلان از گروه دو به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

مسابقات این مرحله به صورت دوره‌ای برگزار شد که در پایان لوازم خانگی کن با کسب سه پیروزی و ۹ امتیاز قهرمان شد و فتح صدر البرز با دو پیروزی و ۹ امتیاز (۶ امتیاز فنی و ۳ امتیاز قرآنی) روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم‌های مازندران و گیلان هم سوم و چهارم شدند.

تیم لوازم خانگی کن در بخش بهترین‌ها هم تقریبا بیشتر جوایز را به خودش اختصاص داد. راضیه آقاجان‌پور سرمربی لوازم خانگی کن به عنوان ‌بهترین سرمربی این رقابت‌ها انتخاب شد. نسترن ولی زاده از تیم لوازم خانگی کن هم به عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات انتخاب شد. کاپ تیم اخلاق هم به هیات تکواندو گیلان رسید.

منبع: ایران ورزشی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::