شما اینجا هستید

اخبار برتر » فرهادیان: ملی‌پوشان تکواندو در تورنمنت بلغارستان شرکت می‌کنند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با درخواست فدراسیون تکواندو بلغارستان اردوی مشترک تکواندوکاران این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران از روز ۲۰ بهمن‌ماه در مرکز جهانی تکواندو کشورمان برگزار می‌شود.

آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو با اشاره به این اردو گفت: تیم ملی تکواندو بلغارستان بنا بر درخواستی که مبنی بر برگزاری اردوی مشترک با ملی تکواندو کشورمان داشت با ۷ هوگوپوش و فرزاد ذوالقدری به عنوان سرمربی این تیم از ۲۰ بهمن وارد ایران می‌شوند تا ۱۲ اسفندماه تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا در بدو ورود تیم‌ملی بلغارستان از آنها تست کرونا گرفته می‌شود و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد اردو آغاز می‌شود؛ دو دیدار تدارکاتی هم برای این تیم‌ها در نظر گرفته شد که در حاشیه رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک تکواندو به ترتیب با تیم‌های لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت می‌پردازند.

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود و انشاءالله تیم بلغارستان بتواند تمرینات خوبی را در محیط ایمن انجام دهد؛ مکاتباتی هم با وزارت ورزش و جوانان داشتیم و سعی می‌کنیم سهولت در امر ورود و خروج میسر شود تا مشکلی وجود نداشته باشد.

فرهادیان با اشاره به برنامه پیش رو ملی‌پوشان تکواندو گفت: تیم‌ملی تکواندو برای آمادگی هرچه بیشتر و حضور قدرتمند در رویدادهای پیش‌رو تا پایان سال برنامه‌های مختلفی را پشت سر می‌گذارد و یکی از آنها حضور در تورنمنت بلغارستان است که روز ۱۷ اسفندماه در صوفیه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با حضور در این تورنمنت می‌توانیم آمادگی تکواندوکاران را محک بزنیم و بعد از آن هم تیم‌ملی تکواندو کشورمان کمپ مشترک ۱۰ روزه‌ای را در بلغارستان با ۳ تیم اروپایی دیگر پشت سر می‌گذارد.

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: غیر از نفراتی که در اردو حضور دارند انشاءالله از دو تکواندوکار دیگر نیز برای حضور در تورنمنت و کمپ تمرینی بلغارستان دعوت می‌کنیم تا بتوانیم نیم‌نگاهی هم به مسابقات قهرمانی جهان که بلافاصله بعد از بازی‌های المپیک برگزار می‌شود، داشته باشیم. همچنین ما اردیبهشت‌ماه مسابقات قهرمانی آسیا را پیش‌رو داریم که سعی داریم پر قدرت تر در این رویداد حضور پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: در نظر داریم تیم‌ملی بانوان را نیز به منظور شرکت در اردویی مشترک به یکی از کشورهای اروپایی اعزام کنیم تا بانوان هم پیش از حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا بتوانند آمادگی خود را محک بزنند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::