شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی پور: نمی‌خواهم شرمنده زحماتم شوم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی‌پور اظهار داشت: اکنون در اردوی آماده‌سازی تیم ملی هستیم تا تکواندوکاران به مرز آمادگی نسبی برسند. قرار است اردوی اصلی برای حضور در قهرمانی آسیا بعد از اتمام لیگ آغاز شود و نفرات با نظر کادر فنی دعوت خواهند شد.

وی در خصوص اینکه برای حضور در قهرمانی آسیا تصمیمی برای تغییر وزن ندارد؟ گفت: اگر در ترکیب تیم اعزامی قرار بگیریم در همان وزن تخصصی‌ام است روی شیاپچانگ می‌روم.

تکواندوکار المپیکی ایران در مورد برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی بلغارستان، اظهار داشت: این اردو چند روز دیگر آغاز می‌شود و هرچقدر بتوانیم با نفرات سایر کشورها تمرین کرده و حتی مبارزه تدارکاتی داشته باشیم، به سود ما خواهد بود. آمادگی نسبتا خوبی دارم اما حدود یک سال است در مسابقه‌ای شرکت نکردم و همه می‌دانیم که شرایط تمرین با مسابقه متفاوت است.

هادی‌پور در خصوص مصدومیت خود، توضیح داد: مساله خاصی وجود ندارد و اکنون مصدومیتم در حال بهبودی کامل است و مشکلی در این زمینه نیست.

وی در ادامه به حضور در المپیک توکیو اشاره کرد و افزود: در هر وزن تکواندو، ۱۶ نفر برتر در المپیک حضور دارند و همه برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کنند. با تمام وجود به میدان می‌روم تا شرمنده زحماتم نشوم.

این تکواندوکار در خصوص مشکلات مالی موجود در ورزش، اظهار داشت: در رشته‌های رزمی همواره این مساله وجود دارد اما مسوولان فدراسیون در حد توان تلاش می کنند تا در وضعیت خوبی باشیم. اکنون نباید ذهن ما درگیر مسائل مختلف باشد و تنها تمرکزمان به تمرین و رسیدن به موفقیت معطوف است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::