شما اینجا هستید
اخبار برتر » سکونشینان لیگ دسته یک پومسه مردان مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات هفته اول تا چهارم (پایانی) از دور برگشت یازدهمین دوره لیگ دسته یک پومسه مردان «جام نشاط»، امروز (پنجشنبه – ۱۶ بهمن ماه) با حضور ۱۹۲ نفر در بخش انفرادی (استاندارد و ابداعی) و تیمی (استاندارد و ابداعی) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها در بخش‌های انفرادی استاندارد در رده‌های ‌سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال و ۵۱ تا ۶۰ سال پیگیری شد؛ در بخش تیمی استاندارد رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال به اجرای فرم پرداختند.

در بخش انفرادی ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ سال با یکدیگر رقابت کردند و در بخش تیمی ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۸ سال (۲ نفره) و بالای ۱۸ سال (۲ نفره) حضور داشتند.

با پایان این دوره از رقابت‌ها، پومسه‌روهای تیم صنایع غذایی درنا با ۶۲ امتیاز جام قهرمانی را بالای سر بردند؛ آکادمی نظری با ۵۹ امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و پایگاه قهرمانی پومسه ایران با ۵ امتیاز سوم شد.

برترین‌های این دوره از مسابقات از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:

بهترین سرمربی: عبدالمجید نظم‌ده (صنایع غذایی درنا)
بهترین داور: ابراهیم خاوری دانشور (گیلان)
فنی ترین بازیکن: کامیاب صادقی (آکادمی نظری)
بهترین سرپرست: سیداحمد موسی معین (آکادمی قهرمانی پومسه بندری)
تیم اخلاق: باشگاه مکوندی

نتایج کسب شده انفرادی و تیمی به شرح زیر است:

«بخش انفرادی استاندارد»

رده‌سنی کمتر از ۱۲ سال:
۱- ماهان صادقی (آکادمی نظری)
۲- ابوالفضل اسماعیلی (آکادمی نظری)
۳- پوریا علیپور (آکادمی نظری) – بنیامین رشیدی (آکادمی نظری)

رده‌سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- احسان حسین زاده (صنایع غذایی درنا)
۲- امیرعلی صفری (صنایع غذایی درنا)
۳- بنیامین حاجی زاده (المپیک رودسر) – اشکان هزاره مقدم (باشگاه مکوندی)

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- محمدمهدی یعقوبیان (صنایع غذایی درنا)
۲- امیرحسین کریمی (آکادمی نظری)
۳- حسین حسین پور (آکادمی نظری) – فردین اسکندری (پایگاه قهرمانی پومسه ایران)

رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- کامیاب صادقی (آکادمی نظری)
۲- حسین بزرگی (آکادمی نظری)
۳- یاسان محمدعلیخانی (آکادمی نظری) – محمدحسین درفشی (گیلان)

رده‌سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- مرتضی رضایی (آکادمی نظری)
۲- عبدالحمید نظم ده (صنایع غذایی درنا)
۳- جواد پری گل آبروان (خراسان رضوی) – فریبرز کریمی (صنایع غذایی درنا)

رده‌سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:
۱- مجید گلیج (صنایع غذایی درنا)
۲- سیدمحسن فاریابی (آکادمی نظری)
۳- جلال مصفای خمایی (گیلان) – سیدنصرالله نصری (آکادمی نظری)

رده‌سنی بالای ۵۱ سال:
۱- امیرحسین فاضلی (آکادمی نظری)
۲- جلال مجتهد (آکادمی نظری)
۳- حسین بختیاری (آکادمی نظری) – ابراهیم لطفی(آکادمی نظری)

«بخش تیمی استاندارد»

رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- صنایع غذایی درنا
۲- المپیک رودسر
۳- آکادمی نظری ب – آکادمی نظری

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- صنایع غذایی درنا
۲- آکادمی نظری
۳- آکادمی قهرمانی پومسه بندری – آکادمی نظری ب

رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰سال:
۱- آکادمی نظری
۲- پایگاه قهرمانی پومسه ایران
۳- آکادمی قهرمانی پومسه بندری

رده‌سنی بالای ۳۱ سال:
۱- آکادمی نظری
۲- صنایع غذایی درنا
۳- آکادمی نظری ب – هیات تکواندو گیلان

«بخش انفرادی ابداعی»

رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- رادین تقدیری (اذربایجان شرقی)
۲- سیدایلیا سحرخیز (گیلان)

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- محمد ارحمی (صنایع غذایی درنا)
۲- مهبد شاه حسینی (صنایع غذایی درنا)
۳- محمدمهدی حسین آبادی (آکادمی نظری) – عرفان نصیری (قهرمانی پومسه ایران)

رده‌سنی بالای ۱۸ سال:
۱- عرفان گلدی درسنکی (صنایع غذایی درنا)
۲- محمدموسی قلی زاده (آکادمی نظری)
۳- احسان اکبری (آکادمی نظری) – سجاد گلی پور (گیلان)

«بخش تیمی ابداعی»

رده‌سنی کمتر از ۱۸ سال (دو نفره):
۱- صنایع غذایی درنا
۲- آکادمی نظری
۳- آکادمی نظری ب

رده‌سنی بالای ۱۸ سال (دو نفره):
۱- آکادمی نظری
۲- آکادمی قهرمانی پومسه بندری

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::