شما اینجا هستید
اخبار برتر » رقابت پسران تکواندوکار از پنجشنبه در لیگ

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، رقابت های مرحله مقدماتی گروه اول تا سوم لیگ تکواندو نوجوانان پسر “جام آینده سازان المپیک” به ترتیب طی روزهای ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود تا تیم های صعودکننده به مرحله نهایی مشخص شوند.

طبق اعلام سازمان لیگ رقابت های گروه اول با حضور ۵ تیم آینده سازان لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، فتح صدر البرز، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو شهرستان نوشهر طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ بهمن ماه) برگزار خواهد شد.

مسابقات گروه دوم روز شنبه – ۲۵ بهمن ماه پیگیری خواهد شد که در این گروه ۴ تیم فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان تهران و هیات تکواندو استان گیلان حضور دارند.

دیدارهای گروه سوم نیز روز یکشنبه – ۲۶ بهمن ماه با حضور ۴ تیم پارسیان البرز، شهرداری پیشوا، مناطق نفت خیز جنوب و هیات تکواندو شهرستان گرگان انجام می شود.

برنامه رقابت ها به شرح زیر است:

گروه اول

هفته اول/// – پنجشنبه – ۲۳ بهمن ماه
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – استراحت
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)

هفته دوم/// – پنجشنبه – ۲۳ بهمن ماه
تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر – استراحت
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم دانشگاه آزاد اسلامی

هفته سوم/// – پنجشنبه – ۲۳ بهمن ماه
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – استراحت
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)

هفته چهارم/// – جمعه – ۲۴ بهمن ماه
تیم هیات تکواندو استان مازندران – استراحت
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – تیم دانشگاه آزاد اسلامی
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر

هفته پنجم/// – جمعه – ۲۴ بهمن ماه
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – استراحت
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو استان مازندران
تیم دانشگاه آزاد اسلامی – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر

گروه دوم

هفته اول/// – شنبه – ۲۵ بهمن ماه
تیم هیات تکواندو گیلان – تیم هیات تکواندو استان تهران
تیم لوازم خانگی کن – تیم فرمانیه

هفته دوم/// – شنبه – ۲۵ بهمن ماه
تیم هیات تکواندو گیلان  – تیم فرمانیه
تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو استان تهران

هفته سوم/// – شنبه – ۲۵ بهمن ماه
تیم هیات تکواندو گیلان – تیم لوازم خانگی کن
تیم فرمانیه – تیم هیات تکواندو استان تهران

گروه سوم

هفته اول/// – یکشنبه – ۲۶ بهمن ماه
تیم پارسیان البرز – تیم شهرداری پیشوا
تیم هیات تکواندو شهرستان گرگان – تیم مناطق نفت خیز جنوب

هفته دوم/// – یکشنبه – ۲۶ بهمن ماه
تیم پارسیان البرز- تیم مناطق نفت خیز جنوب
تیم هیات تکواندو شهرستان گرگان – تیم شهرداری پیشوا

هفته سوم/// – یکشنبه – ۲۶ بهمن ماه
تیم پارسیان البرز – تیم هیات تکواندو شهرستان گرگان
تیم مناطق نفت خیز جنوب – تیم شهرداری پیشوا

از هر گروه ۲ تیم به مرحله نهایی راه پیدا می کنند که این مرحله طی روزهای ۷ و ۸ اسفندماه برگزار خواهد شد تا تکلیف سکونشینان مشخص شود.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::