شما اینجا هستید
اخبار برتر » کیانی: تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک همه بازیکنان را اذیت می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ ناهید کیانی در خصوص شرایط اردوهای تیم ملی تکواندو بانوان اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و در روزهای گذشته نیز مسابقات انتخابی درون اردویی را برای مسابقات قهرمانی آسیا برگزار کردیم و توانستم فیکس شوم. تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا برای مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز جز دو نفر منتخب اعزامی کادرفنی باشم. قرار است در صورت انتخاب از سوی کادرفنی، در مسابقات کسب سهمیه در وزن دوم المپیک حضور داشته باشم و امیدوارم در این وزن نیز بتوانم خود را نشان بدهم.

وی در خصوص تعویق دوباره مسابقات کسب سهمیه المپیک گفت: این موضوع همه بازیکنانی که برای کسب سهمیه تلاش می‌کنند و حتی بازیکنانی که سهمیه کسب کردند را اذیت می‌کند، اما باید با آن کنار بیاییم. در این موقعیت‌ها بازیکنی موفق است که ذهنیت قوی‌تر داشته باشد و بتواند از لحاظ روحی و روانی خود را حفظ کند.

کاپیتان تیم ملی تکواندو در خصوص شرایط سایر بازیکنان افزود: تیم ما خیلی جوان است و باور نمی‌کنم با ۲۲ سال سن کاپیتان تیم باشم. البته با وجود جوانی تیم بسیار خوبی داریم و علی‌رغم جوانی همه بچه‌ها به هم کمک می‌کنند تا بتوانیم بهترین نتیجه را در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک کسب کنیم. هیچ تفرقه‌ای در تیم دیده نمی‌شود و مطمئنم با این شرایط و اردوها بهترین نتیجه را کسب خواهیم کرد.

کیانی در خصوص تورنمنت ترکیه و اردوی اروپایی صربستان تاکید کرد: حضور در تورنمنت ترکیه و اردوی صربستان به جهت افزایش آمادگی به ما کمک خواهد کرد. ما هر چقدر بتوانیم در تورنمنت‌های بزرگ حضور داشته باشیم شانس خود را برای کسب نتایج بهتر افزایش خواهیم داد و برای مسابقات بزرگ آماده‌تر خواهیم شد. تورنمنت ترکیه نیز بعد از مدت‌ها دوری از مسابقات رسمی خیلی به کادرفنی برای انتخاب ترکیب تیم کمک خواهد کرد.

وی در پایان در خصوص شانس خود برای کسب سهمیه المپیک گفت: خیلی به حضور در مسابقات اردن و کسب سهمیه المپیک امیدوار هستم و در صورت انتخاب از سوی کادرفنی تمام تلاش خود را برای این مهم انجام خواهم داد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::