شما اینجا هستید
اخبار برتر » حسن ذوالقدری مدیر فنی تیم تکواندو بلغارستان شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حسن ذوالقدری که سال‌ها به عنوان سرمربی تیم ملی، مدیر فنی، رئیس سازمان تیم‌های ملی و دبیر در تکواندو ایران فعالیت می‌کرد، بعد از چهار سال دوری از تکواندو، به عنوان مدیرفنی تیم ملی بلغارستان به عرصه تکواندو بازخواهد گشت.

ذوالقدری که در این مدت در بخش آموزش تکواندو فعالیت می‌کرد، با مسئولان فدراسیون این کشور برای همکاری به عنوان مدیرفنی به توافق رسیده و قرار است پس از حضور «اسلاوی بینف» رئیس فدراسیون تکواندو بلغارستان قرارداد همکاری امضا شود.

حسن ذوالقدری یکی از پرافتخارترین مربیان تکواندو جهان است که سابقه ۱۲ سال هدایت تیم ملی تکواندو ایران، کسب عناوین معتبری چون قهرمانی جام جهانی، نایب قهرمانی‌های متعدد جهان و آسیا و مدال‌های متعددی از بازی‌های المپیک و آسیایی را در کارنامه دارد. وی از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ نیز به عنوان مدیرفنی، دبیر فدراسیون و رئیس سازمان تیم‌های ملی به همکاری خود با فدراسیون تکواندو ادامه داد و پس از آن به آموزش تکواندو روی آورد.

فرزاد ذوالقدری پسر وی سرگروه و سرمربی بلغارستان است و برای حضور در مسابقات کسب سهمیه آماده می‌شود. ضمن اینکه تیم ملی بلغارستان در تهران اردو زده و جمعه اول اسفند هم رئیس فدراسیون این کشور به تهران سفر می‌کند.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::