شما اینجا هستید

اخبار برتر » خواجه حسنی: قهرمانی را به روح بابادی تقدیم می‌کنیم/بازی سختی با تیم کَن داریم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سلمان خواجه حسنی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مرحوم محمدرضا بابادی زحمات زیادی برای تکواندو کشور کشیده و در تیم مس کرمان نیز نقش مهم و تأثیرگذاری داشت. به همین دلیل همه اعضای تیم هم قسم شده‌اند که برای خوشحالی روح آن مرحوم در دیدار مرحله نیمه نهایی به برتری رسیده و به فینال بروند. باشگاه هم برای ایجاد انگیزه مضاعف بین اعضای تیم پاداش خوبی برای این پیروزی در نظر گرفته شده که همان روز به حساب آنها واریز می‌شود.

وی در مورد برگزاری مراسم گرامیداشت مرحوم بابادی هم گفت: در این خصوص با فدراسیون تکواندو هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است. در نظر داریم مراسم با شکوهی برگزار و به نحو شایسته از خدمات آن مرحوم در حضور همسر و پدرش تقدیر کنیم. هم از سوی فدراسیون و هم از سوی باشگاه صنعت مس کرمان این تقدیر صورت خواهد گرفت. به همین منظور هم مدیرعامل باشگاه در خانه تکواندو حضور یافته و در مراسم شرکت می‌کند.

سرپرست تیم تکواندو مس کرمان با اشاره به دیدار برابر لوازم خانگی کن گفت: دیدار سختی را پیش رو داریم. لوزام خانگی کن یک تیم حرفه‌ای به لحاظ مدیریتی و کادر فنی است. بازیکنان خوبی هم در ترکیب دارد که کسب پیروزی برابر آنها دشوار است. البته که ما تمرینات بسیار منظم و هدفمندی را پشت سر گذاشته و با آمادگی بالا راهی تهران خواهیم شد.

خواجه حسنی در پایان گفت: تکواندوکار مصدوم نداریم و بعد از چند روز اردوی تمرینی در بهترین شرایط روحی و فنی قرار داریم. تیمی با ترکیبی از جوانان و با تجربه را در فصل ۹۹ راهی لیگ کردیم و امیدوارم نتیجه لازم را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::