شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: با جوانان نتیجه خوبی گرفتیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرتضی سلطانی اظهار داشت: لیگ برتر با حضور بهترین تیم‌های ایران با امکانات مالی فراوان و ملی پوشان فراوان برگزار شد. نمونه آن شهرداری ورامین با کلکسیونی از تکواندوکاران خوب و البته مدیریت عالی استاد حسن میر و کادر فنی باهوش و مجرب موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کنند.

وی در مورد دیدار مرحله نیمه نهایی با شهرداری گفت: ما تیم جوانی داشتیم که برابر قهرمان چند ساله لیگ مردانه مبارزه کردند. از این هشت نفری که در ترکیب داشتیم، چهار نفر متولد ۱۳۸۲ بودند، میانگین سنی این تیم ۱۷ سال بود ولی بچه‌ها واقعاً با تجربه و جنگنده ظاهر شدند و اگر کمی خوش شانس بودیم می‌توانستیم به نتیجه تساوی دست پیدا کنیم. در دو وزن اول و دوم تکواندوکار ما با وجود برتری امتیازی در ثانیه پایانی نتیجه را واگذار کرد و این هم به جوانی تکواندوکاران برمی گردد که تجربه کنترل بازی و حفظ امتیاز را ندارد.

سرمربی فرمانیه افزود: ما با دست خالی در میان تیم‌های قدرتمند لیگ به میدان رفتیم. وقتی آن شرایط پیش آمد و پاس مجبور به کناره گیری از لیگ شد، با توجه به تعهدی که نسبت به تکواندوکاران داشتیم، به مسئولان فرمانیه صحبت کردیم و آقای ساعی پیشنهاد دادند که کادر فنی هم همراه تیم باشند. این تنها نیمی از پتانسیل پاس بود و اگر همه بازیکنان را داشتیم می‌توانستیم فینالیست شویم.

سلطانی با اشاره به جوانی تیم اظهار داشت: با تیمی جوان و در نهایت درگیری با مشکلات متعدد موفق شدیم این عنوان را به لطف خدا کسب کنیم. بخش عمده‌ای از این موفق به تمرینات منظم تیمی برمی گردد که هفته‌ای ۵ تا شش جلسه تمرین داشتیم. بعید می دانم تیمی به اندازه ما تمرین داشته باشد. با توجه به حضور تیم‌هایی مثل دانشگاه آزاد و فتح صدر البرز کسب عنوان سومی خیلی با ارزش بود.

سرمربی فرمانیه در پایان گفت: داوری‌های خوبی را در روز پایانی مسابقات شاهد بودیم که نظارت دقیقی روی مسابقات داشت. ما نتیجه را داخل زمین باختیم، چرا که قدرت شهرداری زیاد بود و مباحث دیگری مطرح نبود. باید به مسئولان و کادر فنی این تیم تبریک بگویم.

لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور عصر شنبه دوم اسفندماه به پایان رسید و تیم‌های شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، مس کرمان و فرمانیه عناوین اول تا سوم مشترک را کسب کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::