شما اینجا هستید
اخبار برتر » صدری: شهرداری ورامین در سطح بالاتری از تیم‌های لیگ برتر قرار داشت

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حمیدرضا صدری در خصوص قهرمانی تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر اظهار داشت: امسال چهارمین سال حضورم در مسابقات لیگ برتر تکواندو بود. سال اول به عنوان سهمیه در تیم پاس بودم و توانستم در ۱۷ سالگی به عنوان فنی‌ترین بازیکن لیگ انتخاب شوم. بعد از آن وارد تیم شهرداری ورامین شدم و در دو سال گذشته همراه با این تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم.

وی تصریح کرد: سطح لیگ امسال به دلیل برگزاری در دو هفته خیلی بالاتر رفته بود و  تیم‌ها در لیگ امسال فرصت هیچ اشتباهی را نداشتند و  از کوچکترین فرصت استفاده می کردند. کن مانند سالیان گذشته حریف اصلی تیم ما بود، اما با این تفاوت که امسال قوی‌تر شده بود. کن تیم فوق‌العاده قدرتمندی است، اما تیم ما در سطح بالاتری از این تیم  و دیگر تیم‌ها قرار داشت و در نهایت به مقام قهرمانی رسید. حضور استاد خانلرخانی، هاشم زنگنه و دکتر بیات در کادر فنی تیم ما باعث شده است از لحاظ فنی نسبت به سایر تیم‌ها برتری داشته باشیم.

تکواندوکار تیم شهرداری ورامین افزود: از طرفی حضور بازیکنان ملی‌پوشی مانند میرهاشم حسینی، سروش احمدی، سعید رجبی و محمدحسن پلنگ افکن در تیم به بازیکنان جوان انگیزه می‌دهد. بازیکنان در لیگ امسال به دلیل اینکه این مسابقات ملاک ورود به انتخابی ورود به اردوی تیم ملی بود و سرمربی تیم ملی تمام رقابت‌ها را از نزدیک تماشا می‌کرد، از انگیزه زیادی برای اثبات توانایی‌های خود داشتند و همین موضوع کار را سخت می‌کرد.

صدری در پاسخ به این سوال که تغییر احتمالی وزن بعد از المپیک چقدر باعث ایجاد انگیزه برای او جهت حضور در تیم ملی خواهد بود، گفت: آرمین هادی‌پور به دلیل تجربیات بالا و شرایط سنی به احتمال زیاد بعد از رقابت‌های المپیک تغییر وزن خواهد داشت و این اتفاق هم کار را آسان و هم چندین برابر سخت‌تر خواهد کرد. تنها من مدعی حضور در وزن ۵۸- کیلوگرم نیستم و همه بازیکنان برای تصاحب این وزن تیم ملی هجوم خواهند آورد که کار را سخت می‌کند. آرمین هادی‌پور مدال‌های خیلی زیادی را کسب کرده و تکرار موفقیت‌های او کار راحتی نیست، اما اینکه بتوانیم جا پای بزرگان بگذاریم به ما انگیزه می‌دهد.

وی در خصوص اهداف خود عنوان کرد: قطعاً بزرگترین هدفم مدال طلای المپیک است و امیدوارم در المپیک ۲۰۲۴ پاریس به این مهم برسم. می‌دانم اگر تمام تلاش خود را انجام بدهم و تمرینات خوبی داشته باشم می‌توانم به هدف خود برسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::