شما اینجا هستید

اخبار برتر » تورنمنت بین‌المللی تکواندو بغارستان| نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هشتمین دوره تورنمنت بین‌المللی صوفیه ۲۰۲۱ – G1 در رده سنی بزرگسالان و گروه مردان و زنان با حضور ۳۹۰ تکواندوکار از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (یکشنبه – ۱۷ اسفند ماه) و به میزبانی بلغارستان برگزار می‌شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان که بیشتر از یک سال است در هیچ رویدادی شرکت نکرده، به منظور حفظ آمادگی در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کرده است و حسین لطفی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی، مهران برخورداری و سجاد مردانی به‌عنوان نمایندگان ایران در این مسابقات به مصاف رقبای خود می‌روند.

میرهاشم حسینی نیز قرار بود در وزن ۷۴- کیلوگرم به شیاپ‌چانگ برود، اما با نظر کادر فنی و به دلیل سرماخوردگی در ترکیب تیم ایران قرار نگرفت. برهمین اساس بخشی و برخورداری که قرار بود در اوزان ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم مبارزه کنند به ترتیب در اوزان ۷۴- و ۸۰- کیلوگرم به میدان می‌روند.

قرعه‌کشی این رقابت‌ها دقایقی پیش اعلام و نمایندگان کشورمان حریفان خود در این رویداد را شناختند.

در وزن ۵۴- کیلوگرم، حسین لطفی پس از یک دور استراحت در گام نخست به مصاف اوتمان رززوک نماینده بلژیک دارنده مدال‌ تورنمنت‌های مختلف می‌رود و در ادامه برنده مبارزه تکواندوکاران یونان و آلمان را پیش رو دارد.

سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم در اولین دیدار رو در روی اوزکایا عمران نماینده آلمان قرار می‌گیرد و در گام دوم باید به مصاف ادیوال پونتس هوگوپوش برزیل و دارنده سه مدال برنز گرندپری و مدال‌های مسابقات دیگر برود.

امیرمحمد بخشی نماینده ایران در وزن ۷۴- کیلوگرم است که در نخستین مبارزه با تیمور سوباسیک نماینده بوسنی و هرزگوین دیدار می‌کند و سپس برابر برنده دیدار تکواندوکاران آلمان و نروژ قرار می‌گیرد.

در وزن ۸۰- کیلوگرم مهران برخوداری ابتدا به مصاف ادگاراس ابروماویکیوس تکواندوکار لیتوانی می‌رود و در ادامه اپوستولوس تلیکاستوگلو نماینده یونان و نایب قهرمان جهان و اروپا  ۲۰۱۹ را پیش رو دارد.

براساس این گزارش همچنین در وزن ۸۷+ کیلوگرم، سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی کشورمان پس از استراحت در دور نخست، با برنده تقابل الکساندر باچمن از آلمان و کریستیان زلاتوف از بلغارستان دیدار خواهد کرد.

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به‌عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به‌عنوان مربی است.

این رقابت‌ها G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::