شما اینجا هستید
اخبار برتر » فرهادیان: هدف از حضور در تورنمنت بلغارستان ارزیابی تکواندوکاران بود

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «آرش فرهادیان» در خصوص حضور تیم مردان کشورمان در تورنمنت بلغارستان، اظهار داشت: شرایط کرونا در یک‌سال اخیر موجب شد تا ملی‌پوشان از فعالیت‌های رقابتی در سطح بین‌المللی دور باشند.

وی افزود: به همین دلیل پس از هماهنگی با کادر فنی تصمیم بر این شد تا آنها را برای بالا بردن سطح انگیزشی و روحی و همچنین آمادگی بدنی به تورنمنتی بین‌المللی و همچنین اردوی مشترک اعزام کنیم.

فرهادیان تصریح کرد: اردوی با تیم ملی بلغارستان در تهران داشتیم و با هماهنگی به وجود آمده تیم مردان ایران با پنج ورزشکار در تورنمنت صوفیه شرکت کرد و به ۲ مدال طلا دست یافت.

رییس سازمان تیم‌های ملی عنوان کرد: سطح فنی تورنمنت صوفیه بسیار بالا بود و تکواندوکاران قدرتمندی در آن شرکت کرده بودند. البته هدف ما کسب عنوان و مقام نبود و برای آمادگی و ارزیابی هوگوپوشان توسط کادر فنی، نفرات به این مسابقات اعزام شدند.

وی گفت: امروز نیز ملی‌پوشان تکواندوی ایران وارد شهر وارنا شدند تا اردوی مشترکی با تیم ملی بلغارستان و یک یا دو تیم دیگر داشته باشند. این اردو به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. این اردوی در کمپی که دارای موقعیتی ایده‌آل و در در ارتفاع است برگزار می‌شود. پس از بازگشت تیم ایران، بازیکنان مدتی استراحت می کنند و دوباره از هفتم فروردین ماه تمرینات را پیگیری‌ می‌کنند.

وی در خصوص مبارزه نکردن «میرهاشم حسینی» در تورنمنت بلغارستان، توضیح داد: باید در این شرایط از تکواندوکاران به خوبی مراقبت کنیم. در این شرایط کادر فنی تشخیص داد که میرهاشم روی شیاپچانگ نرود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::