شما اینجا هستید

اخبار برتر » حمله تند علیرضا رضائی به غلامرضا محمدی / پای یک فامیل در میان است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، نایب قهرمان المپیک روز گذشته مصاحبه تندی را علیه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد انجام داد تا اختلافات این دو وارد فاز جدیدی شود. علیرضا رضائی که تا سال گذشته سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران هم بود، اختلاف نظر شدیدی را با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان دارد. به همین دلیل هم او عطای کار کردن در تیم امید را به لقایش بخشید.

بعد از کناره‌گیری رضائی از تیم امید به نظر می‌رسید که این دو کمتر با هم رودرو شوند اما حضور امین طاهری در تیم ملی کشتی آزاد باعث شده تا رضائی باز هم رودرو با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد قرار بگیرد و این بار انتقادات تند بیشتری را هم نسبت به محمدی داشته باشد:« اگر همه امور کشتی آزاد ایران با اراده و سلیقه غلامرضا محمدی است، دیگر چه لزومی به برگزاری انتخابی‌های فرمایشی است؟ آقای محمدی روی عده‌ای نظر مثبت دارد و حتی با شکست در انتخابی هم نظرش برنمی‌گردد، عده‌ای را هم بر اساس سلیقه و مسائل شخصی و غیره، به هیچ قیمتی نمی‌خواهد. این عین بی عدالتی است و در تاریخ کشتی ایران سابقه ندارد. او با این رفتارش پیشینه غنی و پر افتخار کشتی ایران را نادیده می گیرد.» این انتقادات با واکنش فدراسیون هم روبرو شد و علیرضا دبیر از هم تیمی سابقش خواست که در فدراسیون حاضر شود. نشستی دو نفره که البته هنوز مشخص نیست خروجی آن چه بوده اما حتما بحث اصلی درباره سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بود.

امین طاهری برادر همسر علیرضا رضائی است و به همین دلیل رضائی حساسیت زیادی روی امین دارد؛ و گرنه این برای اولین بار نیست که در کشتی حق کشی صورت می‌گیرد؛ البته هنوز هم حق کشی انجام نشده؛ چون ترکیب تیم ملی اعلام نشده و همه چیز در حد حدس و گمان است اما حتی اگر این چنین هم باشد، آیا این اولین بار است که در کشتی ایران حق کشی رخ می‌دهد؟ علیرضا رضائی در دوره مدیر فنی و مربی تیم ملی کشتی آزاد بود. در دوره‌ای نائب رئیس فدراسیون و در دوره‌ای هم سخنگوی فدراسیون کشتی بود، در همان دوره هم می‌توان سراغ عدالت در کشتی را هم گرفت.

صحبت کردن درباره کشتی‌گیرانی مثل میثم نصیری، سعید داداش‌پور، مهدی تقوی، پرویزهادی ، علیرضا گودرزی و حتی رضا یزدانی در کشتی آزاد از جمله کسانی بودند که حقشان ضایع شد. در کشتی فرنگی هم ذکر فقط دو مورد می‌تواند تکلیف عدالت در کشتی را مشخص کند؛ محسن حاجی‌پور و پیام بویری که رد تمامی انتخابی‌ها شرکت کردند اما بعد حمید سوریان و سعید عبدولی انتخاب شدند. آیا نباید پرسید که چرا آن موقع عدالت در کشتی برای رضائی مهم نبود؟ خب شاید امروز به خاطر همسرش مجبور است که از امین حمایت کند اما نباید فراموش کند که در گذشته چه اتفاقاتی رخ داده است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::