شما اینجا هستید
اخبار برتر » کشتی درگیر حواشی تصمیمات رفاقتی / رفقای پر حاشیه علیرضا دبیر

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، چند روزی است که کشتی ایران درگیر حاشیه شده است. اولین حاشیه متعلق بود به حضور مشاور علیرضا دبیر روی صندلی مربیگری تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به رم که باعث شد تا خیلی‌ها به این کار اعتراض کنند. مشاور علیرضا دبیر در حالی راهی رم شده بود که نامش در بین مسافران اعزامی به این مسابقات قرار نداشت اما وقتی مسابقات شروع شد به یکبار تصویر او در کنار ابراهیم مهربان روی صندلی مربیگری دیده شد. آنجا بود که معلوم شد مشاور علیرضا دبیر هم به همراه تیم چهاره نفره کشتی آزاد راهی رم شده و همین باعث خشم برخی از فعالان رسانه و همچنین پیشکسوتان کشتی شد.

فدراسیون کشتی نام دو کشتی‌گیر و یک مربی و یک داور را برای مسابقات پلیکونه ایتالیا اعلام کرده بود اما بعد از حضور این تیم در رم مشخص شد که مشارو علیرضا دبیر که مسئولیت انجام کارهای اداری او را بر عهده دارد، در ایتالیا حضور دارد. هنوز آتش انتقادات به این کار فروکش نکرده بود که به یکباره ماجرای استعفای پژمان درستکار هم رسانه‌ای شد.

پژمان درستکار رفیق گرمابه و گلستان علیرضا دبیر است که سال گذشته به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شد. این انتخاب در حالی انجام شد که همه می‌داستند پژمان رابطه خوبی با غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد بزرگسالان ندارد. علیرضا دبیر هم خودش به این موضوع واقف بود. ضمن این‌که پژمان ساکن آمریکا هم است و طبیعی است که برای دیدن خانواده‌اش باید یک زمان‌هائی را در ینگه دنیا سپری کند. با این‌حال دبیر روی انتخاب پژمان اصرار کرد و او حکمش را گرفت. حالا بعد از گذشت یک سال و بدون این‌که پژمان به عنوان سرمربی تجربه مربیگری را داشته باشد از تیم ملی کناره‌گیری کرد. البته شاید واژه کناره‌گیری هم مناسب نیست چرا که حکم درستکار هم به پایان رسیده بود و در واقع او هیچ مسئولیتی در تیم جوانان نداشت.

با این وجود رفتن پژمان به حاشیه بزرگی تبدیل شده و حالا سر و صدا کرده و در رسانه‌ها این‌گونه مطرح شده که او به دلیل اختلافاتش با محمدی چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است. این در حالی است که از یکسال پیش هم مشخص بود که او با محمدی اختلاف دارد و قرار نیست اردوی مشترک را با او برگزار کند اما حالا دبیر این را بهانه کرد تا پژمان به جای برنامه‌ریزی برای تیم ملی کشتی آزاد جوانان راهی آمریکا شود و با خانواده‌اش دیدار کند.

درستکار در لیگ برتر کشتی هم مربیگری می‌کرد و حضور او به عنوان سرمربی تیم بازار بزرگ تهران و رفاقتی که با دبیر دارد، باعث به وجود آمدن حاشیه‌های زیادی شد و هر کاری که دبیر می‌کرد با حواشی زیادی روبرو می‌شد.

حالا بعد از قاسم عسگری، مشاور علیرضا دبیر که به رم رفت، پژمان درستکار هم راهی آمریکا شد تا حالا علی دبیر بماند و حاشیه‌هائی که رفقای او به وجود آوردند. باید دید که بعد از این دو حاشیه مهم علیرضا دبیر با رفقای خود چه می‌کند؛ آیا با وجود این حواشی پای آن‌ها می‌ایستد یا تصمیمات دیگری را اتخاذ می‌کند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::