شما اینجا هستید
اخبار برتر » بخشی: حضور در تیم ملی مسئولیت ما را سنگین می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، امیرمحمد بخشی درباره حضورش در تورنمنت بلغارستان اظهار داشت: بیشتر از یک سال بود که در رقابت‌های بین المللی حضور نداشتم و با توجه به اینکه بلافاصله پس از اتمام لیگ اردوی تمرینی ما آغاز شد، با کمک کادرفنی به آمادگی نسبی رسیدم و در تورنمنت بلغارستان هم عملکرد خوبی داشتم.

وی افزود: از عملکرد خودم تا حدی رضایت دارم، چون بازی‌های قابل قبولی داشتم و خوشحالم توانستم به مدال طلا دست یابم. به هر حال دوری بلند مدت از شیاپ چانگ، تکواندوکار را از شرایط مسابقه دور می‌کند، اما حضور در این مسابقات برای ما ضروری بود.

ملی‌پوش تکواندو در خصوص حضور در المپیک در قالب رقابت‌های تیمی گفت: من و عرفان ناظمی موفق شدیم سهمیه تیمی را کسب کنیم و با تمرینات ویژه خودمان را آماده حضور در این بازی‌های بزرگ می‌کنیم. به هر حال حضور در تیم ملی مسئولیت ما را سنگین میکند.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه به حضور در ترکیب تیم ملی برای قهرمانی آسیا امیدوار است، تصریح کرد: آنقدر در تکواندوی ایران بازیکن خوب داریم که کار برای حضور در ترکیب اصلی بسیار سخت، اما تلاش میکنم عضو تیم اعزامی به قهرمانی آسیا باشم.

بخشی در پایان خاطرنشان کرد: باید از خانواده ام که همیشه حامی من بوده اند، تشکر کنم. همچنین قدردان زحمات کادرفنی تیم ملی و استاد فلاحی راد هستم و امیدوارم بتوانم با کسب نتایج مطلوب پاسخ محبت این عزیزان را بدهم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::