شما اینجا هستید
اخبار برتر » فرهادیان: تیم‌های ملی سال شلوغ و پرکاری را پیش رو دارند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: آغاز سال جدید را خدمت همه مردم عزیز کشور به ویژه جامعه ورزش و خانواده بزرگ تکواندو تبریک عرض می‌کنم؛ شروع سال ۱۴۰۰ مصادف با اعیاد بزرگ شعبانیه شد که انشالله خیر و برکت این روزهای عزیز در زندگی مردم ساعی و جاری باشد.

وی در ادامه گفت: تیم‌های ملی در سال ۱۴۰۰، سال شلوغ و پرکاری را پیش رو خواهند داشت که با حضور در مسابقات مختلف تلاش می‌کنیم افتخارات ارزشمندی برای این رشته المپیکی کسب شود.

رییس سازمان تیم‌های ملی با اشاره به برنامه‌های پیش رو گفت: ما در روزهای ابتدایی سال مسابقات قهرمانی جهان پومسه را در برنامه داریم؛ مرحله اول آن در رده سنی نوجوانان، آزاد و خانواده به صورت آنلاین برگزار می‌شود و ما در این رقابت‌ها حضوری فعال خواهیم داشت چراکه مسابقات انتخابی را پیش از سال جدید برگزار و نفرات منتخب برای شرکت در این رویداد را معرفی کرده‌ایم.

فرهادیان در ادامه گفت: اردوی تیم های ملی تکواندو مردان و زنان و پاراتکواندو زنان از روز ۷ فروردین‌ماه آغاز خواهد شد و برای حضوری پرقدرت در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌شوند. همچنین تمرینات مردان ملی‌پوش پاراتکواندو از ۱۵ فروردین آغاز می‌شود. در ادامه مسابقات کسب سهمیه المپیک را در بخش بانوان در پیش داریم و امیدوارم بتوانیم هر دو سهمیه موجود را بدست آوریم. همچنین در بخش پاراتکواندو بانوان این فرصت را در اختیار داریم که در رقابت‌های انتخابی قاره‌ای شرکت نماییم؛ امیدوارم در این بخش هم بتوانیم سهمیه پارالمپیک را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: ما سال جدید باید در مسابقات قهرمانی آسیا، کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک، بازی‌های المپیک و پارالمپیک و قهرمانی جهان شرکت کنیم و در نتیجه سال بسیار شلوغی خواهد بود. انشاءالله همه تمهیدات لازم در نظر گرفته می‌شود تا در این رویدادها حضوری موفق داشته باشیم.

 رییس سازمان تیم‌های ملی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا هر روز به شکل متفاوتی ظاهر می‌شود اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا همانند قبل اردوهای ایمنی را برپا کنیم. امیدوارم با تدابیری که اندیشیده شده تمرینات خوبی را برگزار و تکواندوکاران بتوانند در رقابت‌های پیش رو نتایج ارزشمندی کسب کنیم.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر در سال ۱۳۹۹ فدراسیون تکواندو از بحران کرونا سر بلند بیرون آمد و ما نیز در برگزاری اردوها توانستیم خیلی خوب عمل کنیم؛ امیدوارم در سال جدید هم با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم به همین شکل ادامه دهیم.

فرهادیان در پایان گفت: برای همه مردم عزیز ایران آرزوی موفقیت دارم و انشالله در سال ۱۴۰۰ زندگی‌های متفاوت و سرشار از شادی داشته باشند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::