شما اینجا هستید
اخبار برتر » پوررهنما: می‌خواهم با طلای پارالمپیک کارنامه افتخاراتم را تکمیل کنم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهدی پوررهنما پارالمپین تکواندو کشورمان در خصوص سالی که گذشت گفت: سال سختی بود چراکه بدترین خبر زندگی‌ام که تعویق بازی‌های پارالمپیک بود را شنیدم؛ این تعویق ضربه بزرگی به آینده‌ام زد و حتی زندگی شخصی من را تحت تاثیر قرار داد اما به هر حال گذشته و چاره‌ای نیست.

وی افزود: ۶ ماه ابتدایی سال تمرینات ما تعطیل بود و سخت یا آسان گذشت؛ اما در این مدت سعی کردم به صورت خصوصی در باشگاه‌ تمرینات خود را پیگیری کنیم تا از شرایط آمادگی خیلی دور نشوم.

پوررهنما در ادامه گفت: کادرفنی برنامه منظم و مدونی را برای ما در نظر گرفته‌اند که طبق آن تا رقابت‌های پیش‌رو، جلو می‌رویم.

وی با اشاره به نخستین حضور پاراتکواندو در بازی‌های پارالمپیک خاطرنشان کرد: من در دوره قبل پارالمپیک که رقابت‌های پاراتکواندو در آن به صورت نمایشی برگزار شد، حضور پیدا کردم که بازی را بردم اما مسابقات به صورت نمادین بود و اصلا قابل قیاس با این دوره نیست. بهترین‌ها برای کسب بهترین نتیجه در این رویداد شرکت خواهند کرد و فکر می کنم روز سختی را در پیش دارم.

پارالمپین تکواندو افزود: خدا را شکر آسیب جدی ندارم و به نظرم از آمادگی بالایی برخوردار هستم اما هر روز تلاش خود را بیشتر می‌کنم تا در روز مسابقات در اوج آمادگی خود باشم.

پوررهنما با اشاره به برپایی اردو در کیش گفت: تمرین در این جزیزه نقاط مثبت و منفی داشت اما به نظرم فاکتورهای مثبت آن بیشتر بود؛ البته امکانات تمرینی در کیش به نسبت فدراسیون تکواندو خیلی کمتر است.

وی در پایان گفت: آرزو می‌کنم با مدال طلا پارالمپیک بتوانم کارنامه افتخاراتم تکمیل کنم و برای کسب این نشان همه تلاش خود را می‌کنم.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::