شما اینجا هستید

اخبار برتر » فرهادیان: قطع همکاری با بسحاق نظر سرمربی تیم ملی است/ استعفای ساعی را ندیده ام

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ آرش فرهادیان درباره استعفای هادی ساعی از مدیریت فنی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: استعفایی به ما نرسیده است. هیچ استعفایی از ساعی دریافت نکردم و در جریان عدم همکاری ایشان با تیم ملی نیز نبودم. البته مدتی بود ایشان نمی‌آمد و امروز در رسانه‌ها خواندم که با تیم ملی همکاری نمی‌کند، اما استعفایی از ایشان ندیدم و استعفایی نیز به ما داده نشده است. قراری هم بر قطع همکاری نبود.

وی در مورد اینکه استعفای ساعی ارتباطی با قطع همکاری با علی‌محمد بسحاق و اضافه شدن وحید عبدالهی به کادر فنی تیم ملی دارد یا خیر، گفت: وحید عبدالهی به کادر فنی اضافه نشده است و از سال گذشته نیز مربی تیم ملی بود، اما این نکته هیچ ربطی به هم ندارد. استفاده از مربیان تیم ملی در حوزه اختیارات سرمربی تیم ملی است و سرمربی می‌تواند درباره همکاری و قطع همکاری مربیان خود تصمیم‌گیری کند. فریبرز عسکری نیز تصمیم گرفته است با بسحاق قطع همکاری کند و به هر حال دلایلی نیز برای این تصمیم خود دارد.

رئیس سازمان تیم‌های ملی درباره اظهارات ساعی مبنی بر عدم اطلاع از دعوت عاشورزاده به اردو، اردوی تدارکاتی با بلغارستان و حضور در تورنمنت این کشور خاطر نشان کرد: طبیعتاً بین سرمربی تیم ملی و مدیر فنی باید هماهنگی باشد و این نکاتی که اشاره شد، نکات فنی است و ما هیچ دخل و تصرف و دخالتی در نکات فنی نداشتیم. حتی خود رئیس فدراسیون تکواندو موارد فنی را به مدیر فنی و سرمربی تیم ملی واگذار کرده و اگر ناهماهنگی بوده است که باید دوستان با هم هماهنگ می‌شدند و نباید انتظار داشتند سازمان تیم‌های ملی و فدراسیون ورود کنند.

فرهادیان در مورد اینکه همکاری ساعی با تیم ملی به پایان رسیده است، گفت: فدراسیون هیچ برنامه‌ای برای عدم همکاری با ساعی ندارد و فدراسیون همچنان نیز علاقه‌مند به این همکاری بوده است و هیچ وقت نیز اعلام نکرده است که علاقه‌ای به همکاری ندارد. هیچ استعفایی نیز از طرف ساعی به ما اعلام نشده است.

وی راجع به مصاحبه خود در روز چهاردهم فروردین مبنی بر اینکه همکاری بسحاق با تیم ملی به پایان نرسیده است، یادآور شد: همان مقطع اعلام کردم که سال گذشته نیز بسحاق را به اردو دعوت کردیم و عبدالهی دعوت نشد. در آن مقطع هیچکدام از رسانه‌ها در مورد عدم دعوت عبدالهی سؤال نپرسید و بسحاق نیز با تیم ملی همکاری کرد.

رئیس سازمان تیم‌های ملی تصریح کرد: طبیعتاً در این مقطع نیز عسکری طبق رول قبلی نامه‌ای به ما زد و اسامی بازیکنان و کادر فنی را اعلام کرد و ما هم طبق روال بنا به نظر سرمربی این عزیز (عبدالهی) را دعوت کردیم. بعد از این اتفاق جلسه‌ای با حضور عسکری و بسحاق برگزار شد و سرمربی تیم ملی تصمیم به قطع همکاری با بسحاق گرفت.

فرهادیان درباره برگزاری جلسه با ساعی گفت: این در حوزه اختیارات رئیس فدراسیون است و فکر می‌کنم خود آقای پولادگر در این مورد تدبیری خواهد اندیشید.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::